ABD Başkanı Obama’nın örnek ülkesi Endonezya

2015 seçimlerinde illere göre milletvekili dağılımı

Görme engelliler Aşık Veysel’i andı

Devlet Bahçeli’den şok açıklamalar!

Fatih Budak uzun aradan sonra Es-Selam dedi

Magazin 12 Mayıs 2015
278

Söz ve müzikleri Fatih Budak’a ait olan; dini motifli, özgün tarzda Türkçe, Arapça ve İngilizce versiyonlu 7 eserin yer aldığı albüm, uzun soluklu ve emek yoğun bir çalışmanın evrensel ürünü olarak dikkat çekiyor. Aranjörlüğünü Mustafa Sarıkaya’nın, tonmaisterliğini Gökhan Erken’in, mix ve masteringini ise Abdussamet Çubuk’un üstlendiği albümün çalışmaları; Ankara’da Stüdyo M.S ve Neva Müzik Stüdyoları, İstanbul’da ise Sır Müzik Stüdyoları ve Can Kesmez Stüdyoları’nda gerçekleştirildi.

MUHTEŞEM PERFORMANS

Neva Müzik Yapım etiketiyle dinleyiciyle buluşan ve yine kapak grafik tasarımı Neva Grafik Dizayn tarafından üstlenilen albümde; İstanbul Strings, Ali Yılmaz, Mehmet Akatay, Eyüp Hamiş, Ertan Tekin, Özgür Abbak, Kadir Keskin, Ali Sağıt, Erdinç Özen gibi alanlarında üstat sazendeler de muhteşem performanslarıyla, albümü adeta bir müzik ziyafetine dönüştürmeyi başarıyor.

YER ALDI

Dinleyicisini her defasında farklı ruh iklimlerine götürecek olan ES-SELÂM, Mayıs ayı itibariyle tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini almaya başladı. Aynı zamanda, çıkış eserinin klip çalışmaları da devam eden bu albümle birlikte Fatih Budak ismi ve müziği; çok konuşulacağa ve uluslararası müzik piyasasına yeni bir nefes olacağa benziyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: