Ağaç devrildi cadde kapandı!

Trabzonspor’a transfer yasağı!

Galatasaray Hikmet Karaman’la anlaştı!

Müzisyen Değer Deniz öldürüldü

Farah Zeynep Abdullah eski sevgilisinin programına çıktı

Gündem 9 Kasım 2014
336

Unutursam Fısılda filmindeki şarkılar ses getirdi. Kenan Doğulu’nun özel bestelediği parçaları seslendiren Farah Zeynep Abdullah sesiyle rekor kırıyor.

“Unutursam Fısılda”da Ayperi adlı bir şarkıcıyı canlandıran Farah Zeynep Abdullah, rol gereği stüdyoya girip şarkı da söylemişti. Onun seslendirdiğiKenan Doğulu imzalı şarkılar, müzik dünyasında da etkili oldu.
 
1 HAFTADA 1 MİLYONU AŞTI

70’ler sound’unu günümüze taşıyan “Gel Ya da Git”, şarkı paylaşım sitelerinde bir haftada 1 milyonu aşkın kez dinlendi. Ayrıca itunes ‘un Yeni Single’lar ve EP’ler kategorisindeki Öne çıkanlar listesinde de ilk sıraya yükseldi.

Eski aşkına konuk oldu

Unutursam Fısılda filmindeki performansı çok beğenilen Farah Zeynep Abdullah, 1 yıl önce ayrıldığı Eser Yenenler’in ‘3 Adam’ programına konuk oldu.
 
Unutursam Fısılda filmindeki performansı çok beğenilen Farah Zeynep Abdullah, 1 yıl önce ayrıldığı Eser Yenenler’in ‘3 Adam’ programına konuk oldu. Yenenler’in eski sevgilisi Abdullah ile ekip arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’la instagram’dan paylaştığı fotoğrafına takipçileri “Bu ne marjinallik! Siz eski sevgili değil misiniz?” eleştirisini yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: