Türkiye Brezilya Maç Özeti

PFDK’tan Beşiktaş’a Cüneyt Çakır tweeti cezası!

‘Deli Ayten’ belgesel oluyor

Yıldırım: ‘Ne yapalım öldürelim mi, dövelim mi?’

Fahriye Evcen:’İçime sinen işleri sevgiyle yapıyorum’

Magazin 11 Şubat 2015
275

Daha önce ‘Çalıkuşu’ filminde Özçivit ile birlikte oynayan Evcen, bu yapımda da şarkı söylediği hatırlatılınca bu aşamada tümüyle oyunculuğa konsantre olarak çalıştığını söyledi. Fahriye Evcen, “Onlar ufak güzellikler.

İÇİME SİNEN İŞLERİ SEVGİYLE YAPIYORUM

Proje anlamında olabiliyor. İşimi gerçekten çok severek; arkasında durarak sadece onayladığım, içime sinen, işleri sevgiyle yapıyorum” dedi.

Özçivit, Çalıkuşu’nda oynarken Fahriye Evcen’e ‘Aşk Sana Benzer’den söz ettiğini anlattı. Özçivit, “Fahriye’nin de çok hoşuna gitti. ‘Film için şarkı söyler misin?’ dedim, söyledi. O da çok güzel oldu. Gerçekten çok samimi, sıcak bir aşk hikayesi yapmaya çalıştık. İki kişinin hikayesi kendilerine göre yaşadıkları zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken aşkı buluyorlar. İzleyenler çok sevecekler” diye konuştu. Özçivit, şöyle devam etti:

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

AYAKLARINIZI YERDEN KESER

“Herkes aşkı arar. Aşkı bulduğunuzda neyle uğraşıyorsanız uğraşın onları bırakır sizi başka bir yere götürür. Ayaklarımızı yerden keser. Biz filmde de onu yaşatmaya çalıştık. Fazlasıyla var. Bize ilham veren şey bana hikayeyi yazdırdı, Fahriye’yi oynatan şey olduğu için filmde onu işledik. Filme gelen, hikayeyi izleyen insanlar fazlasıyla aşka doyacaklar ve onlara da ilham vereceğine inanıyorum.”

OYUNCULUĞU KONUŞMAYA GEREK YOK

Özçivit, Fahriye Evcen’in uyumlu olduğunu, “Hikayeyi de rolü de ona göre yazdık. Oyunculuğunu da konuşmaya gerek yok. Güzel bir ikili olduk. Güzel bir uyum yakaladık diye düşünüyorum” diye devam etti. Fahriye Evcen de, duygu iniş-çıkışları olan bir filmde oynadıklarını, izleyicilerin güleceği, hüzünlenecekleri, duygusal ve aksiyon içeren sahneler izleyeceklerini anlatırken, “Burak’ın oyunculuğuna söyleyebileceğim bir şey yok; Müthiş. Karşısında oynayan oyuncu için de güzel çünkü rahatlatıyor. O bakımdan beni inanılmaz rahatlatıyor” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Yaya Toure veda ediyor!

Yaya Toure veda ediyor!

22 Nisan 2015
506
Yaşlı çifte gasp şoku

Yaşlı çifte gasp şoku

21 Nisan 2015
384
Türkiye Brezilya Maç Özeti

Türkiye Brezilya Maç Özeti

13 Kasım 2014
259
Beşiktaş’ın stat kararı!

Beşiktaş’ın stat kararı!

11 Kasım 2014
292

%d blogcu bunu beğendi: