Yardımseverler Benanur’a sessiz kalmadı

Hülya Koçyiğit isyan etti

Genelkurmay istemedi, bedelli askerlik rafa kalktı

Beşiktaş’ın stat kararı!

Eski Başkandan sponsorluk müjdesi

Spor 5 Aralık 2014
301

Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi gerginlik olmaması için basın toplantısını iptal eden eski başkan Ünal Aysal, dost sohbetinde önemli açıklamalarda bulundu:

“Ben her zaman G.Saray yönetimlerine destek verdim. Bundan sonra da vermeye devam edeceğim. Mevcut yönetimde benim dönemimde yöneticilik yapmış insanlar var. Cumartesi günü (yarın) kongreye gidip oturacağız. Konuşmamız gerekirse de konuşuruz.

BASKIYA BAĞLI

“Benim için ‘kaçacak’ diyorlar. G.Sarav dünyanın her yerinde. Hiç G.Saray’dan kaçılır mı? Hiçbir G.Saraylı G.Saray’a hizmet etmekten kaçmaz. Daha önce de ben başkanlığa talip olmadım. ‘Gel sana ihtiyaç var’ dediler, çıkıp geldim ve kulübe elimden geldiğince hizmet verdini. Yine aynı durum olsa yine G.Saraylılar ‘Gel sana ihtiyacımız var’ diye baskı yaparsa yine görevden kaçmam. Ama kendi kendime başkan olacağım diye de kesinlikle ortaya çıkmam. “

BİR ŞUBEYİ FİNANSE EDERİM

“G.Saray’a hizmet etmek için başkan ya da yönetici olmaya gerek yok. G.Saraylı olanlar mali durumları elverdiği ölçüde zaten hizmetten kaçınmıyorlar. Yönetim de benden sponsor olmamı isterse olurum. Bir şubeyi alır, bütün masraflarını karşılarım.”

Öte yandan Aysal’ın mayıs ayında yapılacak seçimde aday olmayı düşünmediği ancak yeni yönetimi takip edeceği belirtildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: