Hitler pozu istifa getirdi !

Ziraatçiler işaret etti. Yüzde 40’lık zam kapıda!

EXPO 2016’da şok olay

Diyarbakır’da polise silahlı saldırı

Erzurum’da ‘Futbol Buluşmaları’

Spor 7 Mayıs 2015
313

Erzurum’da Fatih Terim heyecanı yaşanıyor. Türkiye futbol Direktörü Fatih Terim’in ev sahipliği yaptığı toplantıya, Ağrı adına Ağrı Askf Başkanı Erkan Kösedağ, Futbol İl Temsilcisi Ahmet Oruç, Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulüp Başkanı Mahmut Yıldırım,Ağrı ASKF Genel Sekreteri Özkan Aslan ve BESYO Müdürü Alper Hamdi Güngörmüş ve birçok yönetici katıldı.

Ağrı Gençlerbirliği Sporun tesis ve saha problemleri, Ağrı ASKF’nin futbolda yaşadığı sorunlar, akademi ve bayanlar ligi, konularının da görüşüldüğü toplantıda, Fatih Terim, Doğu anadolu Bölgesinde açacakları A Lisans kurslarından birini Ağrı’ya vereceklerini dedi. ASKF Başkanı Erkan Kösedağ, Ağrı’da yapılacak spor tesislerinin açılışına Fatih Terim’i davet etti. Terim yapılacak program dahilinde en kısa müddette Ağrı’ya geleceğini dedi.

Toplantıya Ağrı dışında Ardahan, Bayburt, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Iğdır ve Kars’tan katılan ASKF ve TÜFAD başkanları, BESYO temsilcileri, Gençlik ve Spor il müdürleri, Milli Eğitim il müdürleri, futbol il temsilcileri katıldığı ifade edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: