Üniversite sınavına hazırlanan genç bakın nasıl intihar etti!

Sabri Sarıoğlu’ndan büyük itiraf: Çok kötü…

Hüseyin Yaman’dan sandelye üstünde konuşma

Öğretmenler kendi okulunu boyadı

Ersun Yanal’dan taraftar çıkışı!

Spor 3 Mayıs 2015
261

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, hem pozisyon hem mücadelenin daha sakin ve bilinçli geçmesi hususunda olumlu olamadıklarını dedi.

Tecrübeli teknik adam Yanal, 2-0 yitirdikleri Beşiktaş maçının akabinde yaptığı değerlendirmede, “Gol dakikasına kadar ortada geçen bir mücadele görüntüsündeki maçın golden akabindeki dakikasından akabinde her iki tarafta sert ve gergin dakikalar yaşadı. Rakibimiz bir hamle yaptı ve biz de Cardozo ile yanıt verdik. Onun da maç öncesi sıkıntısı vardı. 45 dakika değerlendirmeyi düşünüyorduk ve böyle oldu. O dakikadan akabinde hakimiyeti kaybeden ve biraz da tribünleri dinleyen bir pozisyonla maçın kontrolünü yitirdik. Bugün hem pozisyon hem mücadelenin daha sakin ve bilinçli geçmesi hususunda olumlu olduğumuzu söyleyemem.” dedi.

Taraftarın Erkan Zengin’e gösterdiği tepkiyi doğru bulmadığının altını çizen tecrübeli teknik adam, şöyle devam etti: “Eşyanın tabiatına aykırı bir şey. Bu senin kendi oyuncun sonuçta. Desteğe ihtiyacın olduğu bir dakikada ben bunu hoş karşılayamam. Erkan bunu hak etmeyen bir oyuncu. Her hata yapan oyuncuya tepki gösterirsek olmaz. Bence hatalı bir tepkiydi. Erkan’ı kazanmak ve Erkan gibi bir oyuncuyla uzun süre oynamak hepimizin yapacağı bir iş. Trabzonspor seyircisi böyle yaparak üzücü bir tavır sergiledi.”

Yanal, Özer’in değiştirilmesine gösterilen tepkiyle ilgili soruyu şöyle cevapladı: “Biz süreci yönetiriz, sonuca göre konuşmak basit. Bir hamle yapmamız lazımdı ve tercihimizi ondan yana kullandık. Bu da çok normal, ilk defa olmuyor. Bugün sonuca göre konuşmak çok basit.” sözlerini dedi.

Ligde oynayacakları 5 karşılaşma daha olduğuna işaret eden Yanal, ilk 4 mücadelesi verdikleri rakipleriyle aralarında büyük bir fark olmadığını, yarışın devam ettiğini kaydetti. Yanal, gelecek sezon adına da daha özgün ve buranın değerlerine uygun hareket etmek zorunda olunduğuna dikkat çekti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: