Murat Başaran Muğla’da coşturdu

Fenerbahçe’den helikopterli takip

Hasta yakınlarına devlet desteği geliyor

Salihli’de korkunç kaza! bir ölü

Ersun Yanal ile Süleyman Hurma anlaşamıyor!

Spor 6 Haziran 2015
333

Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal ve Sportif Direktör Süleyman Hurma arasında transfer edilecek futbolcular hususunda görüş ayrılığı olduğu iddaa edildi.

GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal’ın tatile çıkmadan önce verdiği 30 kişilik liste üstünden uğraşları yürütmesi beklenen sportif direktör Süleyman Hurma’nın, Hakan Arıkan, Okay Yokuşlu ve Alper’in transfer edilmesinin akabinde bir devir Kayserispor forması giyen Amrabat’ı transfer etmek için girişimlere başlaması, Trabzonspor’un büyük ilerleme kaydettiği Stephen M’Bia’nın Yanal’ın verdiği listede olmadığı müddeaları, yesir çatışmasını gün yüzüne çıkardı.

SESSİZ KALIYOR

Açık olarak konuşulmasa bile Ersun Yanal’ın bu konudan rahatsız olduğu ve kendi istediği futbolcuların transfer edilmesi için Başkan Hacıosmanoğlu ile görüşme yaptığı ifade edildi. Hacıosmanoğlu’nun ise gelişmeler karşısında transfer uğraşlarının aksamaması için şimdilik sessiz kaldığı öğrenildi.

BEKLEYİŞ DEVAM EDİYOR

Diğer yandan Trabzonspor’un transfer etmek için büyük çaba sarf ettiği Stephen M’bia hususundaki bekleyiş ise sürüyor. İnter’in devreye girdiği müddealarının akabinde bu futbolcunun henüz bordo mavililere dönüş yapmaması başlardaki soru işaretlerini akıllara getiriyor. Lakin bordo mavili kurmaylar, M’bia hususunda herhangi bir sorun olmadığını, bu oyuncunun birkaç gün içinde Trabzon’a getirilebileceğini ifade ettiği biliniyor.

Bu arada defans bloğunu güçlendirme hususunda uğraşlarını sürdüren Trabzonspor, Avusturyalı Fuchs’u Premier Ligi’e kaptırdıktan akabinde İnter’in Arjantinli stoperi Matias Silvestre için de girişimlere başladığı biliniyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: