Avengers 2’den yeni fragman

Öğrenciler Slav dilleriyle tanıştı

MHP’li adaylar Ali Kınık ile tanıltıldı

Erdoğan:’Birileri bileklerimize pranga vurmasın’

Erol Büyükburç’un ölümünde şok ayrıntı

Gündem 12 Mart 2015
481

Kendisinden haber alınamayan ünlü sanatçı Erol Büyükburç, evinin yatak odasında ölü olarak bulundu. Erol Büyükburç’un evine çilingir ile giren kapıcı Nurettin Bozdağ açıklama yaptı.

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

KAPI KİLİTLİYDİ

Kapıcının açıklaması şöyle: “Yan apartmanın kapıcısı beni aradı. Erol Bey’in kapısını çalıyoruz ama kapıyı açmıyor. Tanıdığın çilingirci varsa çağıralım dedi. Bizde çilingirle eve geldik. Erol Beyin menajeri kapıyı kıralım içeri girelim deyince çilingir kapının göbeğini kırarak içeri girdik. Yatak odasının kapısı da kilitliydi. Onu da çilingir yardımıyla açtık. Erol bey yerde uzanmış halde yatıyordu. Menajeri Erol Büyükburç’un telefona uzandığını ama ulaşamadığını söyledi” diye konuştu.

YARIN KONSERİ VARDI

Erol Büyükburç’un ölümünün yankıları devam ediyor. Erol Büyükburç’un Etiler’deki evinde ölü bulunması hayranlarının yanı sıra yarın akşam için konser anlaşması yaptığı Bursa’da Suare’nin sahibi Yusuf Sabahyıldızı, haberi duyunca şoka uğradı. Sabahyıldızı, “Erol beyin menajeri Tamer Şahin ile üç gün önce konser için konuştum. Yanında Erol bey de vardı. Tamer Şahin, Erol beyin yanında olduğunu çok heyecanlı olduğunu, uzun süre sonra Bursa’da vereceği konser ile yer yerinden oynatacağını söyledi. Onun bu yaştaki heyecanı beni çok duygulandırdı. Biz tüm hazırlıklarımız yapıp, kendisini ağırlamak için beklerken üzücü haber ile yıkıldık” diye konuştu.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: