Fenerbahçe kazandırıyor

Aziz Yıldırım Nabi Avcı’yı bombaladı

Pkk ile Paralel yapı birleştirildi

İtalya- Hırvatistan maçında da olay

Erol Büyükburç en son Adana’da konser vermişti

Gündem 12 Mart 2015
244

Hayatını kaybeden 79 yaşındaki ünlü sanatçı Erol Büyükburç Adana Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından 6 Mart akşamı gerçekleştirilen ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ etkinliğine katılmıştı. Erol Büyükburt, konserde yaklaşık yarım saat sahnede kaldı. Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’ndaki etkinliğe katılan kadınları şarkılarıyla coşturan Büyükburç, kadınların dünyaya melek olarak geldiğini, annelik işlevini ancak meleklerin yapabileceğini söylemişti. Büyükburç, erkeklerin, kadınlara her zaman, her yerde daha kibar davranması konusunda uyarılarda bulunmuştu.

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

NASREDDİN HOCA OLUP FIKRA ANLATTI

Hayatını kaybeden Erol Büyükburç, 10 Mart Salı günü de TED Mersin Koleji’nin davetlisi olarak şehre gitmişti. Okulun konferans salonunda minik öğrencilerle bir araya gelen ve Nasreddin Hoca kılığına girdi. Nasreddin Hoca’nın zeka dolu fıkralarını müzik eşliğinde sahnede anlattı. Fıkralarla yaptığı esprileri ile miniklere keyifli anlar yaşatan Büyükburç, ilkokul öğrencilerin ardından röportaj konuğu olduğu kolejin lise öğrencilerinin soruları cevaplamayı ihmal etmedi.

DOSTLARINI ZİYARET ETTİ

Büyükburç Anamur İlçesi’ne geçerek buradaki yazlığını ve oradaki dostlarını ziyaret etti. Erol Büyükburç, dostları ile baş başa vakit geçirirken bir ara çömlek atölyesinde tezgâh başına geçip saksı yaptı. Büyükburç’un saksı yaparken çekilen videosunu da sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. 2012 yılında jüri koltuğunda oturduğu bir programda kendisine söz verilmemesine kızıp sunucu Behzat Uygur’a “Ben saksı değilim” diyen Erol Büyükburç, saksı yaparken paylaştığı videosunda “En güzel saksıyı ben yaparım ama ben saksı değilim” diyerek uzun süre sosyal medyanın gündeminden düşmedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: