İbrahim Yazıcı unutulmadı

Trabzonspor garantiledi

Talebeler Bilim Fuarında şov yaptı

Sınırda kanlı saldırı!

Erdoğan esnafla kucaklaştı

Gündem 21 Nisan 2015
260

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan ve beraberindeki heyetle esnaf ve STK’ları ziyaret ettiği göüldü.

Erdoğan ve beraberindeki heyeti, AK Parti İlçe Teşkilatı binası önünde Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, belediye meclis üyeleri, Araban AK Parti İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney, belde teşkilatı ve yurttaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

AK Parti İlçe teşkilatı binasında toplanan yurttaşlara hitaben yaptığı konuşmada, 8 yıllık milletvekilliği devrinde Araban’a verdiği hizmetleri anlatan Erdoğan, “Önceki gün Araban ziyaretimden akabinde Gaziantep’e giderken yolda araç konvoyumuzu durduran yurttaşların içinde bir de çoban vardı. Çoban’ın bana sarılıp sorunlarını anlatması, en önemlisi de bir milletvekiline ulaşmanın mutluluğunu yaşayan o çoban yurttaşımıza “Bir milletvekili olarak ayağının turabı olurum, iki devir milletvekilliği devrimde kendimi bu memlekete hizmet için var oldum, üçüncü devrimde de inşallah seçilirsem yine hizmet için var olacağım dedim” diye konuştu.

Araban belde çıkışından Akbudak kırsal mahallesine kadar olan 33 kmlik grup yolunun genişletilmesi için uğraşların en kısa zamanda başlatılacağı müjdesini de veren Erdoğan’a, eski Milliyetçi Hareket Parti’li olan şimdi AK Parti Araban Belediye Meclis Üyesi olan Haci Çalışkan da,”Ben Milliyetçi Hareket Partisi’den Adalet ve Kalkınma Partisi’ne senin hizmetlerin için geçtim” dedi. Erdoğan’ın 8 yıllık milletvekilliği devirinde Araban beldesine verdiği hizmetleri anlatıp teşekkür eden Çalışkan, “Üçüncü devir milletvekilliğinde de senin yanındayız” dedi ve destek bekledi.

Daha akabinde esnaf gezisine başlayan Erdoğan, belde esnafının kendisine gösterdiği ilgi ve sevgiden duyduğu memnuniyeti dedi.

Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir ve AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney ile beraber Araban İlçe Kaymakamı Serhat Karabektaş’ı makamında ziyaret edip bir süre görüşen Erdoğan, Araban İlçe Asayiş Amirliğini de ziyaret ederek İlçe Asayiş Amiri Murat Lale’yi de makamında ziyaret etti.

İlçedeki sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını da odalarında ziyaret eden Erdoğan’a Araban Şoförler Odası Başkanı Mustafa Karademir, Araban belde çıkışından Akbudak grup yolunda genişletme çalışması başlatılacağı müjdesini verdi.

Karademir, “Uzun yıllardan beri yolun darlığı yüzünden sık sık ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazaları yaşanıyordu. Allah senden razı olsun, Allah seni biz Arabanlıların başından eksik etmesin, iyi ki varsın” diyerek teşekkür etti. Yol çalışması müjdesine memnuniyetini Erdoğan’ı defalarca öperek ifade eden Karademir,, “Sonuna kadar destekçiniziz” dedi.

Erdoğan, esnaf ziyaretlerin akabinde belde merkezindeki bazı dul, yetim, yaşlı, hasta ve fakir aileleri evlerinde ziyaret ederek, gıda yardımında bulunup sorunlarını dinledikten akabinde, akşam saatlerinde beldeden ayrıldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Karaman Polisi yeni yıla hazır

Karaman Polisi yeni yıla hazır

27 Aralık 2014
345
Rektör adayları belirlendi

Rektör adayları belirlendi

15 Kasım 2014
335
Ehliyetler değişiyor mu?

Ehliyetler değişiyor mu?

5 Şubat 2015
368
HDP’de seçim uğraşları!

HDP’de seçim uğraşları!

19 Mayıs 2015
366

%d blogcu bunu beğendi: