Coutinho’dan Terry’e şok cevap!

“Kararlılık Fırtınası”nda 30 kişi öldü

Televizyon ekranlarında çıplaklık yarışı!

Yağmur yağdı tarih ortaya çıktı

Eczacıbaşı Vitra dünyada 1 numara oldu!

Spor 10 Mayıs 2015
280

2015 Kadınlar Dünya Kulüpler Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden Eczacıbaşı VitrA, finalde Rus takımı Dinamo Krasnodar’ı 3-1 yenerek voleybolda Kulüpler Dünya Şampiyonu olmayı başardı. Turuncu beyazlılar, bu sene hem Avrupa Şampiyonu hem de Dünya Şampiyonu olma başarısı göstererek adeta büyüledi.

DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

İsviçre’nin Zürih ilinde düzenlenen 2015 FIVB (Uluslararası Voleybol Federasyonu) Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda temsilcimiz Eczacıbaşı VitrA, Dünya Şampiyonu olarak şov yaptı. 2015 CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) DenizBank Bayanlar Devler Ligi şampiyonu olarak turnuvaya katılan turuncu beyazlılar, finalde karşılaştığı Dinamo Krasnodar’ı 3-1 yendi ve dünya şampiyonu oldu.

TAKIMI YALNIZ BIRAKMADI

Öte yandan Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’da takımını tek başına bırakmadı ve taraftarların arasında destekte bulundu. Kardeşi ve aynı zamanda kulüp başkanı olan Faruk Eczacıbaşı ile yan yana karşılaşmayı izleyen Bülent Eczacıbaşı, biran olsun desteğini kesmedi. Takımın olumlu oyuncusu Neslihan Demir’in sanatçı eşi Kamil Güler de saha kenarından eşine destek olanlar arasında idi.

MAÇIN OYNANDIĞI SALON

Saal Zürih

HAKEMLER

Rodriguez J. Susana, Schuermann Philippe

ECZAŞIBAŞI VİTRA

Jordan, Fürst, Neslihan Demir, Gözde Yılmaz, Poljak Maja, Asuman Karakoyun, Dilara Bağcı

DİNAMO KRASNODAR 

Alv Jo Almeida, Tatiana, Natalia, Liubov, Fernanda, Yuliya, Alexandra, Maria, Svetlena, Mrina

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: