Twitter’daki, Whatsapp’taki mavi kantaron nedir? Ne anlama gelir?

Şöför çöp kamyonu presine sıkışarak can verdi

Mark Zuckerberg’den Atatürk açıklaması

Polis çatısında kar olmayan evlere baskın yapacak!

Duygu Çetinkaya Niran Ünsal’ı ateşe attı

Magazin 16 Mayıs 2015
365

Ünlü oyuncu Duygu Çetinkaya, özel bir TV kanalındaki programında konuğu olan şarkıcı Niran Ünsal‘ın kendisine hakaret edip program çıkışında da sosyal medyadan iftira attığı müddeasıyla savcılığa başvurdu.

KONUK OLMUŞTU

Duygu Çetinkaya savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde asıl adı Fatma Uludan Canevi Türküsev olan Niran Ünsal’ın 8 Ekim 2014’de Beyaz TV’de yayımlanan “Söylemezsem Olmaz” isimli programına konuk olduğunu ifade etti.

FUHUŞ VURGUSU

Televizyonda konuğu olan Ünsal’ın, sorduğu sorulara tersler tarzda yanıtlar vererek küçük düşürücü ifadeler kullandığını ileri süren Çetinkaya, Niran Ünsal’ın programın akabinde aynı gün Twitter hesabından “Duygu Çetinkaya 2014 fuhuş harekâtında yakalandı.” şeklinde tweet attığını belirtti.

İŞLEM BAŞLADI

Hiçbir şekilde fuhuş vukaatlarına adının karışmadığını kayıt eden oyuncu Duygu Çetinkaya, saygın, seviyeli bir ailenin çocuğu olduğunu, kız kardeşi ve annesiyle yaşadığını ve adının bugüne kadar hiçbir sansasyonel vukaata karışmadığını ifade etti.

DEVAM EDEN DAVALARI VARMIŞ!

Genç yıldız oyuncu, Niran Ünsal ile ilgili hakaret ve iftiradan işlem yapılmasını istedi. İkilinin ayrıyeten Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi’nde süren bir de tazminat davası olduğu bilgisi elimize ulaştı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: