Sivasspor’da şok istifa!

Görme engellilerin büyük zaferi!

Üniversite öğrencisine müjde!

Tampona boya döktün cinayeti zanlısı yakalandı

Doktor kadının karnında telefon unutmuş!

Gündem 14 Mayıs 2015
293

Ürdün’ün başili Amman’da sezeryanla doğum yapan bir kadın, doğumu gerçekleştiren doktorun karnında cep telefonu unuttuğunu ve vukaatın da karnındaki telefonun titreşmesiyle tespit edildiğını müddea edildi. İddia Ürdün Meclisi’ne de taşındı ve hükümetin istifası istendi.

 

Gulf News’un haberine göre, Hanan Mahmoud Abdul Karim adlı 36 yaşındaki bir kadın başil Amman’da bir özel hastanede sezeryanla doğum yaptı. 4.8 kilo ağırlıkta erkek bir bebek geçen dünyaya getiren kadın bebeğiyle eve döndükten bir süre akabinde karnında bir titreşim hissetti. Bu vukaatla beraber kadının karnındaki sancılar da arttı. Amman’da bir devlet hastanesine kaldırılan kadının röntgeni çekilince 7 santimlik bir yabancı cisim olduğu tespit edildi.

İSTİFASI İSTENDİ

Derhal ameliyata alınan kadının karnından bir cep telefonu çıktığı müddea edildi. İlginç olay Ürgeçen günlü Milletvekili Salim Al Bataynah tarafından Meclis’e de taşındı. Al Bataynah 21. Yüzsenede böyle bir hatanın kabul edilemeyeceğini belirterek hükümetin istifasını istedi. Ürdün Sağlık Bakanlığı ise kendilerinde böyle bir vukaata ilişkin bilgi bulunmadığını kaydederek vukaatın araştırılacağını açıkladı.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Burç yorumları!

Burç yorumları!

9 Ocak 2015
346
LPG Otogaza indirim var

LPG Otogaza indirim var

2 Aralık 2014
331

%d blogcu bunu beğendi: