Mezarlıkta uluyarak ölüme meydan okuyan ülkücü dayı!

Bu Tarz Benim programında şok kavga!

Antalya’dan Müjdeli Haber

Çorum’da kara gün: Bütün köy yandı!

Denizli’de büyük hazırlık

Gündem 27 Ocak 2015
325

Toplantıda konuşan İl Başkanı Avni Örki, 1 Şubat tarihinde yapılacak olan kongrede Şahin Tin’in aday olacağını ve il başkanlığı görevine seçileceğini belirterek, “AK Parti’nin bir mensubu olarak 1 Şubat tarihinde partimize gönül vermiş bir ağabeyime görevimi bırakacak olmamdan büyük mutluluk duyuyorum. 1 Şubat tarihinde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte güçlü bir il kongresi gerçekleştireceğiz ve Şahin Tin başkanımıza görevimizi devredeceğiz” dedi. 

 

MİTİNG GİBİ BİR KONGRE YAPACAĞIZ

 

Örki, Başbakan Davutoğlu’nun saat 14.00’de Denizli’ye geleceğini belirterek, “Başbakanımızla miting gibi bir kongre yapacağız. Kongre sonrası Valilik ziyareti gerçekleşecek. Denizli’ye özel olarak Başbakanımız işadamları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile zaman geçirecek sohbet edecek ve değerlendirme fırsatı bulacak. Onun dışında da bir ziyaret olabilir” dedi. 

 

ONUR YAŞADIM

 

1 Şubat tarihinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak olan il başkanlığı kongresinde il başkanlığı görevine getirilecek olan aday Şahin Tin ise, “Yeniden il başkanlığı görevine laik görülmemden dolayı büyük bir onur yaşadım. Böyle bir göreve beni öneren başta partililerimize ve değerli büyüklerimize çok teşekkür ediyorum. Şimdi ‘Nerede kalmıştık’ diyeceğiz ve yolumuza hızla devam edeceğiz. Hedefimiz 2015 seçimlerinden AK Parti’yi Denizli’de ve Türkiye’de oylarını daha çok arttıran bir parti haline getirmektir” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: