Abdullah Gül Fransa’daki saldırıyı kınadı

Paul Gascoigne tazminat kazandı

Saçları döküldü Collina oldu

Üç ülkeden Türkiye’ye karşı kirli ittifak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan eşiyle birlikte sinemaya gitti

Gündem 28 Mart 2015
240

Sinemada ‘Bizim Hikaye’ filmini izleyen Erdoğan çıkışta açıklamalarda bulundu. Film çıkışı Cumhurbaşkanı Erdoğan  açıklama yaparak filmi yorumladı.

GÖZLERİM YAŞARDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1980 darbesi, darbe öncesi nesillerin hangi çilelerle yetiştiği ve darbeden sonra çekilenler, fikir, düşünce noktasında o günün özgürlükler tablosunu ortaya koyması bakımında çok çok önemli buldum. Gerçekten yeri geldi gözlerim yaşardı. Çünkü İbrahim Akıncı’nın salt bir hücreye atılma değil aslında havuzun içerisinde o sedire geçmesi olayı veya o betonda kalması olayı yaşadığımız olaylardı. Bundan dolayı burası çok çok anlamlı buluyorum. Buna benzer nice gençlerimiz hayatlarını maalesef zindanlarda kaybetti. Zindanların dışında, ‘iki bir taraftan, iki bir taraftan’ dediler. Bunu böyle bir filmle ortaya koyması bakımından gerek senaristlerini, gerek yapımcılarını, gerekse bu filmde rol alan tüm arkadaşları kutluyorum, tebrik ediyorum. Bu filmin yapımına katkısı olanlara da şahsen, özgürlük mücadelesi verenler adına da teşekkür ediyorum diye konuşarak filmi yorumladı.

80 DARBESİ ANLATILIYOR

Merakla beklenen film ve bugün gösterime giren film 80 darbesinde suçsuz yere mahkum edilenleri anlatan filmin yönetmenliğini Yasin Uslu’nun üstlenirken, başrolleriniyse Cansel Elçin, Sera Tokdemir ve Naz Elmas paylaştiğı biliniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Demet Akalın itiraf etti

Demet Akalın itiraf etti

26 Nisan 2015
397
iPhone 7’de tarihi adım!

iPhone 7’de tarihi adım!

18 Nisan 2015
367
Lucescu Trabzon’a çok yakın

Lucescu Trabzon’a çok yakın

2 Aralık 2015
563
Burs miktarında artış!

Burs miktarında artış!

5 Ocak 2015
307

%d blogcu bunu beğendi: