İlk yerli sismik araştırma gemisi denize indirildi

Kadın başından vurularak öldürüldü

“İslam coğrafyasında 4. dünya savaşı oluyor!”

Kazakistan’da seçim heyecanı

‘Çok sıcak ortam ile karşılaştım’

Magazin 31 Ocak 2015
334

Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan Ayshe, Belçika’da doğup, büyüdüğünü, 22 yaşında olduğunu, 2 yıldır Türkiye’ye gelip-gittiğini söyledi. Oyuncu olmayı bile hayal etmediği sırada Türkiye’ye geldiği bir yaz tatilinde teklifi kabul edince kendisini ‘Muhteşem Yüzyıl’ın deneme çekimlerinde bulduğunu anlatan Ayshe, “İlk çekimde okeylendim. Muhteşem Yüzyıl’da Gabriela karakteriyle başladım” dedi.

ÇOK SICAK ORTAM İLE KARŞILAŞTIM

Daha sonra katıldığı ‘Güllerin Savaşı’ dizisinde ‘Duygu’ karakterini canlandırmaya başlarken yabancılık çekme endişesi taşıdığını, sette çok sıcak ortam ile karşılaştığını anlatan genç oyuncu, “Allah’a şükürler olsun. Hepsi birbirinden iyi oyuncuların hepsi bana yardımcı oldu. Set ortamı çok keyifli” diye konuştu. Ayshe, bir soru üzerine “Kötü karakterleri canlandırmanın dezavantajları var. Bazı insanlar dizi ile yaşadıkları için gerçek hayatta da o kişiyi kötü görebiliyorlar” derken, müzik çalışmaları için şunları anlattı:

AYŞE AKIN DİĞER ADIYLA AYSHE FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

ARABESKTE BİLE KALKIP OYNARIM

“İlk şarkımız çok sevildi. Cem Belevi ile süper star Ajda Pekkan’ın yıllar önce söylediği ‘Kim Ne Derse Desin Aşk İçin’i tekrar seslendirdik. Çok güzel yorum ve tepkiler alıyoruz. İkinci şarkının hazırlığına geçtik. Dans performansını daha iyi sergilemek istiyorum. Dans benim hayatım demek. 2-3 yaşındayken düğüne gittiğimizde insanlar pistte oynarken ben çıkar ortaya geçermişim onlara yetermişim. Müzik olmasın arabeskte bile kalkıp oynayabilirim.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: