1 Mayıs için İstanbul’a takviye polis!

İkinci el araç satışları arttı

IŞİD lideri Bağdadi ağır bir şekilde yaralandı!

iOS 8.3 isyan ettirdi!

Çocuklar eğlenerek öğrendi

Eğitim 24 Nisan 2015
341

İzmit Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, çocukların eğlenerek öğrenebilmesi için fuar alanında yangın söndürme simülatörü kurdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı’na gelen çocuklar, İtfaiyenin uygulamalı eğitim parkurunda itfaiyeci olup yangın söndürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı ikinci gününde de doludizgin devam ediyor. Uluslararası Fuar Merkezi’ndeki tesirlik alanlarında çocuklar ilginç gösteri ve şovlarla masalsı bir yolculuğa çıkıyor. Eğitici ve eğlendirici atölyelerde de mesleklere yönelik bilgi sahibi oluyor.

Bu kapsamda kurulan stantlardan biri de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine ait. Çocuklar İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından oluşturulan platformda yangın söndürmenin inceliklerini öğreniyor. İtfaiye kıyafetleri giydirilen çocuklar, antika itfaiye aracında fotoğraf çektiriyor. Ardından denge ve merdivenli parkuru geçerek simülatörde yangın söndürüyor. Parkuru başarıyla tamamladıkları için katılım belgesi alan çocuklara çektirdikleri fotoğraflar da tesirlik sonunda armağan ediliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Kabe’nin özellikleri

Kabe’nin özellikleri

24 Ocak 2015
608
Sanayi üretimi hız kesti

Sanayi üretimi hız kesti

10 Kasım 2014
354
Sneijder neden mutsuz?

Sneijder neden mutsuz?

24 Ocak 2015
342
Ösym’de son dakika!

Ösym’de son dakika!

7 Ocak 2015
342

%d blogcu bunu beğendi: