3. Köprüde önemli aşamaya gelindi

New York’ta Mehteran şov

Nurgül Yeşilçay sevişme sahnesi, Nurgül Yeşilçay Gece filmi fragmanı izle

Bilic şok açıklamalarda bulundu!

Cengiz Topel Havalimanı’nda dev otobüs filosu hizmeti

Gündem 4 Mayıs 2015
308

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 5 Mayıs Salı günü yeniden tarifeli uçuşlara başlayacak Cengiz Topel Havalimanı’na ulaşım için otobüs seferi eklediği öğrenildi. İzmit Cengiz Topel Havalimanı, 5 Mayıs Salı günü tekrar tarifeli uçuşlar için hizmet verecek. Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi havalimanına yurttaşların ulaşımlarını sağlamak için otobüs hizmeti verecek.

Otobüs seferleri tarifeli uçuşların olduğu günlerde gerçekleşecek. Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Pazar günlerinde hizmet verecek seferler 250 hatlı otobüsle gerçekleştirilecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Daire Başkanlığı tarafından uygulanacak hizmet ile 250 numaralı otobüs Kirazlıyalı’dan Cengiz Topel Havalimanı’na saat 07.30’da hareket edecek. Aynı otobüs havaalanından saat 09.30’da Kirazlıyalı’ya gidecek. Seferler D-100’den devam ederek, Tütünçiftlik, Körfez, 95 Evler, Derince, Çenesuyu, Seka Devlet Hastanesi, Orduevi, Halkevi, Vilayet Durağı, 42 Evler, Kandıra Sapağı, Otogar, Kavakçılık, Yahya Kaptan, Goodyear ışıklar, Köseköy ve Uzunçiftlik güzergahlarından Cengiz Topel Havaalanı’na yolcuları taşıyacak.

Otobüs ücretleri ise İzmit merkez ve Kirazlıyalı güzergahına göre değişecek. İzmit-Havalimanı güzergahı için tam 2.70, indirimli 2.05, talebe 1.75 ve 7/24 akıllı bilet 2.95 TL olacak. Kirazlıyalı-Havalimanı güzergahında ise tam 4, indirimli 3, talebe 2.30 ve 7/24 akıllı bilet 4.25 TL olacağı öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: