Mart ayında okullar tatil edildi

10 Mayıs’ta elektrik kesintisi

Türkiye’ye 3. büyük köprü

Uludağ’da kar kalınlığı yarım metreye ulaştı

Cehennem Melekleri 4 ne zaman çıkacak ?

Gündem 19 Haziran 2015
1.644

Milyonlar kişinin merak ettiği soru cevap buluyor… Meraklılarının heyecanla beklediği The Expendables yoluna tüm hızıyla devam edecek. 2010 yılına vizyona giren Sylvester Stallone yönetmenliğindeki ilk Cehennem Melekleri filminin ardından durmaksızın yoluna devam eden aksiyon serisi 2012 yılında Simon West yönetmenliğinde seriye halini aldığı biliniyor. Jason Statham, Bruce Wills gibi alanında usta oyuncuların rol aldığı seri için 4. film hazırlıklarIarı tüm hızıyla ara vermeden devam ediyor.

HULK HOGAN ROL ALABİLİR

Konuyla ilgili edindiğimiz bilgilere göre henüz yapım aşamasında olan Cehennem Melekleri 4 için an itibari ile henüz net bilgiler gün yüzüne çıkmış durumda değil. IMDB verilerine göre Sylvester Stallone ve Randy Couture’ın rol alacağı filmde diğer 3 filmde rol alan Jason Statham’ın rol alıp almayacağı henüz belli olmadı. Seride Hulk Hogan’ın da rol alacağı 4. film için söylentiler kulislerde konuşulmaya devam ediyor.

VİZYONA GİRMESİNE DAHA VAR

Stallone, seride şiddetin dozunun arttırılacağını ve bu nedenle 18 yaş sınırı getirileceğinin belirtilerini izleyici kitleye yansıttı. Filmin çıkışına henüz uzun bir süre olduğunu düşünürsek bir çıkış tarihi vermek veya tahmin etmek şuan da söylemek erken. Lakin böyle bir filmin vizyona girme aşamasına getirlmesine en az bir 1,5 2 sene civarı süresi olduğu izleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Borsada günün enleri

Borsada günün enleri

27 Nisan 2015
383
0 faizli kredi desteği

0 faizli kredi desteği

14 Şubat 2015
370
80 milyon TL’lik koltuk

80 milyon TL’lik koltuk

14 Kasım 2014
321

%d blogcu bunu beğendi: