Nepal’de salgına karşı kampanya

Bu gençler dünyaya damga vurdu!

Borcu var diye çatıya çıktı!

Şaka değil gerçek! Herkeste 2 onlarda 4 delik var

Cehennem Melekleri 4 ne zaman çıkacak ?

Gündem 19 Haziran 2015
1.703

Milyonlar kişinin merak ettiği soru cevap buluyor… Meraklılarının heyecanla beklediği The Expendables yoluna tüm hızıyla devam edecek. 2010 yılına vizyona giren Sylvester Stallone yönetmenliğindeki ilk Cehennem Melekleri filminin ardından durmaksızın yoluna devam eden aksiyon serisi 2012 yılında Simon West yönetmenliğinde seriye halini aldığı biliniyor. Jason Statham, Bruce Wills gibi alanında usta oyuncuların rol aldığı seri için 4. film hazırlıklarIarı tüm hızıyla ara vermeden devam ediyor.

HULK HOGAN ROL ALABİLİR

Konuyla ilgili edindiğimiz bilgilere göre henüz yapım aşamasında olan Cehennem Melekleri 4 için an itibari ile henüz net bilgiler gün yüzüne çıkmış durumda değil. IMDB verilerine göre Sylvester Stallone ve Randy Couture’ın rol alacağı filmde diğer 3 filmde rol alan Jason Statham’ın rol alıp almayacağı henüz belli olmadı. Seride Hulk Hogan’ın da rol alacağı 4. film için söylentiler kulislerde konuşulmaya devam ediyor.

VİZYONA GİRMESİNE DAHA VAR

Stallone, seride şiddetin dozunun arttırılacağını ve bu nedenle 18 yaş sınırı getirileceğinin belirtilerini izleyici kitleye yansıttı. Filmin çıkışına henüz uzun bir süre olduğunu düşünürsek bir çıkış tarihi vermek veya tahmin etmek şuan da söylemek erken. Lakin böyle bir filmin vizyona girme aşamasına getirlmesine en az bir 1,5 2 sene civarı süresi olduğu izleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: