Kar temizleme çalışmaları başladı

Canikli’den medya baronuna tepki

Whatsapp kullananlar dikkat!

Türkiye’de Google kapatıldı mı? Google’ye erişim engellendi mi?

Çarşı grubu şova devam ediyor

Spor 26 Nisan 2015
328

Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Onkoloji Kenti ve Lösante Hastanesini ziyaret ederek destek verdi.

LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ezer, LÖSEV Onkoloji Kenti’ndeki tesirlikte yaptığı konuşmada, Beşiktaş ve Beşiktaş’ın yükselen yıldızı Çarşı’nın sosyal vukaatlarda çok duyarlı bir grup olduğunu, lösemili çocuklara sahip çıktıklarını belirtti.

LÖSEV Onkoloji Kenti ve Lösante Hastanesinin 10 Mayıs’ta açılışının yapılacağını, Çarşı grubunun bu vukaata dikkati çekmek ve destek için Ankara’ya geldiğini anlatan Ezer, büyük bir açılış yapacaklarını dedi. Ezer, hastanenin çok donanımlı ve LÖSEV Onkoloji Kenti’nin de Avrupa’nın ilk onkoloji ili olacağını dedi.

Kanser hastalarının lösemide tek başına olmadıklarını göstereceklerini ve hastanede ücretsiz hizmet uygulanacağını dile getiren Ezer, kanser hastalığının arttığına dikkati çekti.

Kanser araştırma merkezi kurduklarını ifade eden Ezer, “Biz diyoruz ki tuğla koyun, taş koymayın. Bir an önce bu hastaneyi açalım” kelimesini kullandı.

Ezer, hastaneyle ilgili tartışmaların son bulmasını, hastanenin sadece LÖSEV’in olmadığını sözlerine ekledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: