IŞİD havadan vuruldu

Samsung Galaxy S6 kamerasının özellikleri göz kamaştırıyor

Belediye husumeti sona erdirdi!

Ambulansa molotof atıldı!

Çamoluk’a sınıf atlatan başkan

Gündem 6 Aralık 2014
322

Çamoluk Belediye Başkanı Savaş Akarçeşme ilk olarak tüm köyleri çöplerini toplama projesini belirterek,  “Tüm hazırlıklarımızı yaptık. 2015’te tüm köylerimizin çöplerini toplayacağız.” dedi.

ÇAMOLUK SINIF ATLIYOR
2011 yılında Bursa’da Malcılar Anadolu Lisesindeki görevinden istifa ederek Çamoluk Belediye Başkanlığına aday olan Savaş Akarçeşme, Çamoluk Belediye başkanlığını kazandığı ilk günden itibaren adeta Çamoluk’a sınıf atlatmaya başladı.
Mesleki yaşamı süresince değişik unvan ve görevlerde bulunarak ülkesine hizmet eden Savaş Akarçeşme, edindiği tecrübelerini memleketine hizmet olarak aktarmaya başladı.

MAKAM DEĞİL HİZMET SEVDALISI
İlk günden itibaren makam sevdalısı değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde İlçe halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.” diyerek görevine başlayan başkan, ilk günden itibaren, Çamoluk’a destek bulmak için gidilmedik yer çalınmadık kapı bırakmadı, Çamoluk’a destek istedi. Ankara’da bakanlar, milletvekilleri ile görüştü. İstanbul’da STK’lar ile istişare yaptı. İlçe belediye başkanlarına ziyaretler yaparak destek istedi.

HER ŞEY ÇAMOLUK İÇİN
Tüm çabasını Çamoluk’un kalkınması için ilk gün söylediği “Belediye hizmetlerinin İlçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.”dediği sözüne layık olacak çalışmalarını da başlattı.
Çamoluk’ta Spor Kompleksi, parke taşı üretim tesisi, yol çalışmaları, alt yapı çalışmaları ve çevre düzenlemeleri yaparken tüm bunların yanı sıra İstanbul’da bulunan ilçe belediyelerinin kapılarını çalıp Çamoluk için çeşitli yatırımlar ve sözler aldı. 

Tüm bu çalışmaların sonunda Çevre için en önemlisi olan Köylerdeki çöplerin Çamoluk Belediyesince toplanacağını, Belediye Başkanı Savaş Akarçeşme’nin sosyal paylaşım sayfasında “Tüm hazırlıklarımızı yaptık. 2015’te tüm köylerimizin çöplerini toplayacağız.” açıklamasını okuduk. Köylerde bulunan çöplerin belediye başkanlığı tarafından toplanacak olması tüm belediyelere örnek olacak çok önemli bir hizmet.
Çamoluk’ta Sayın Savaş Akarçeşme’ye destek verildiği sürece görevine başladığında ifade ettiği gibi,” Çamoluk’u sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir İlçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız” dediği gibi başkanın çalışmaları ve hizmetleri durmayacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: