Türk gemisi hem karadan hem havadan vuruldu!

Anaokulu öğrencileri sesleriyle büyüledi!

Yumurtanın bilinmeyen faydaları

Ronaldo’dan Arda Turan açıklaması!

Büyük kaza 4 can aldı!

Gündem 29 Ocak 2015
326

Yaralanan 53 kişiden 12’si Alanya Devlet Hastanesi’nde 36’sı ise Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. 5 yaralı da ayakta tedavi edildi. Tarım işçilerini taşıyan otobüsle çarpışan TIR’ın sürücüsü Mesut Can’ın da Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne götürüldüğü öğrenildi. 

OLAY YERİNDE İNCELEMEDE BULUNDU

Gazipaşa Kaymakamlığı’na vekalet eden Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, olay yerinde incelemede bulundu, hastanelerde yatan yaralıları ziyaret ederek kazayla ilgili bilgi aldı. Kaymakam Tanrıseven, “Sabah 07.30’da Batman’dan gelen tarım işçilerini taşıyan bir otobüsle TIR çarpıştı. Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde ilk müdahaleler yapıldı yaralılara, 12 hastamız da Alanya’ya sevk edilmiş durumda. Gazipaşa Devlet Hastanesi de seferber olmuş durumda. Olay yerindeki manzara kötüydü ama konuşmak istemiyorum. Tıbbi olarak bundan sonra ne yapabiliriz ona bakacağız” dedi.

KARDEŞİMDEN HABER ALAMIYORUM

Alanya Devlet Hastanesi’nde tedavi gören yaralılardan Fatma Denktaş, “Kalktığımda koridordaydım, camlar kırılmıştı. Birkaç kişi üstüme gelmişti. Kaza anında uyuyordum. Otobüste kardeşim de vardı. Ondan haber alamıyorum. Durumunun nasıl olduğunu bilmiyorum. 2 de halamın kızı vardı. Birinin ayağı alçıda, diğerinin durumu iyi” diye konuştu.

Diğer yaralı Amile Açar ise, “Sabah 07.30 gibiydi, uyuyanlar da, uyanık olanlar da vardı. Karşıdan gelen arabayı görmedim. Ben o sırada istifra ediyordum. Kızlar bağırınca bir anda araba döndü. Bir şeye çarptık. Çok fena bir şey oldu. Kazanın nasıl olduğunu görmedim, ortada oturuyordum” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: