Azerbaycan yasta! Nerkiz Yakuplu hayatını kaybetti

300 vergi müfettiş yardımcısı alınacak

Türkiye ve Kazakistan uzlaşma sağladı

O teknik direktöre diyanet iyilik ödülü

Burçlar ve ünlü yorumları

Magazin 5 Ocak 2015
294

Koç(21 Mart-19 Nisan):Beraberliğinde problemler yaşayabilirsin.Sakin ol,başkalarının dolduruşna gelme.Sadece kendi isteklerin doğrultusunda haraket et.İletişim açısından yoğun olacağın bir hafta geçirebilirsin.
Yay(22 Kasım-21 Aralık):Kararsız ve isteksiz olacağın bu haftada önemli kararlar vermemelisin.Daha sonra pişman olabilirsin.Duygusal konularda yenilikler gündeme gelebilir.Kendine daha fazla bakmaya başlayabilirsin.
Boğa(20 Nisan-20 Mayıs):Eğitimin açısından şanslı gelişmeler olabilir.Sana zor gelen derslerin sınavlarından geçebilirsin.Düzenli çalışmaya devam etmelisin.Çalışmanı olumsuz etkileyecek kişilerden uzak dur.
Oğlak(22 Aralık-19 Ocak):Özel hayatında huzur bulabilirsin.Bu hafta şans senin yanında olabilir.Ailene zaman ayırıp,keyifli vakit geçirebilirsin.Sosyal hayatında aktif olabilir,arkadaşlarınla yeni mekanlar keşfedebilirsin.
İkizler(21 Mayıs-21 Haziran):Sosyal ilişkilerin ön planda olduğu bir haftadasın.Fazlaca çalışıp yorgun hissedebilirsin.Bir konuyla yakından ilgilenebilirsin.Bu durum canını sıkabilir.Harcama yaparken dikkatli olmalısın.
Aslan(23 Temmuz-22 Ağustos):Duygularınla daha fazla hareket edebilirsin.Kalbinin sesini dinlemen asna kendini iyi hissettirebilir.Üşengeç tavırlarından bir an önce kurtulmalısın.Aşk hayatında ise yeni gelişmeler ortaya çıkabilir.
Terazi(23 Eylül-22 Ekim):Bu hafta seni üzecek olaylar olabilir.Kararların geleceğe yönelik konularda seni düşündürebilir.Eğitim hayatınla ilgili yapılacak konuşmalarda hırslanabilirsin.Maddi açıdan bir kişi destek olabilir.
Kova(20 Ocak-18 Şubat):Pek çok konu seni bu hafta yoğun tutabilir.Maddi açıdan istediğin noktaya ulaşabilirsin.Aşkta canını sıkan konular geride kalacak.Sen geçmişe takılı kalmaktan vazgeçersen,her şey yolunda gidecek.
Yengeç(22 Haziran-22 Temmuz):Senin içim özel olan bir insandan yakınlık görebilirsin.Bu sıralar kendini başarıya odaklamalısın.Zor derslerinde ancak bu şekilde başa çıkabilirsin.Gelecek hedeflerini belirlemende fayda var.
Başak(23 Ağustos-22 Eylül):Seni maddi açıdan zor günler bekliyor.Hesaplı olursan bu durumdan kurtulabilirsin.Arkadaş çevrende yaşadığın problemleri geride bırkıyorsun.Beklenmedik gelişmeler seni şaşırtabilir.
Akrep(23 Ekim-21 Kasım):Çevrendekilerden nazik davranışlar görebilirsin.Üretkenliğin ve yaratıcılığın artabilir.Fiziksel açıdan kendini zorlayabilirsin.Sevgilinle aranda problemler olabilir.Yapıcı hareketler sergilemelisin!
Balık(19 Şubat-20 Mart):Kafandaki bazı soru işaretleri bu hafta cevap bulabilir.Bir arkadaşınla aranın düzelmesi seni mutlu edebilir.Özel hayatındaki hoşgörülü davranışlarının karşılığını ilişkinde fazlasıyla alacaksın.
KIVANÇ TATLITUĞ
Akrep burcu insanı istekli yapısı ile dikkat çeker.Bir şeyi yapmak istese büyük bir heyecan ile peşinden gider.Yeni şeyler öğrenmeye çalışır.Elde etmek istediğini mutlaka başarır.Kararlı olmasından dolayı onu yolundan döndürmek oldukça zordur.Akrep burcu ayrıca son derece duygusaldır.Kısıtlanmak Akrep’e göre değildir.Kıvanç Tatlıtuğ da Akrep burcu ünlülerinden.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: