Maymunların zeki olduğu ispatlandı!

İstanbul’a yeni rüzgar santralleri kuruluyor

‘Yok gardaş hepsi hepsi 30 metre’

‘Türklere ihtiyacımız var’

Bülent Turan’dan sporcu ziyareti

Spor 3 Mayıs 2015
328

AK Parti milletvekili adayı Bülent Turan rekortmen sporcuyu ziyaret etti. AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Av. Bülent Turan, geçen dünya rekortmeni Çanakkaleli milli sporcu Sertan Aydın’ı ziyaret etti.

Bülent Turan, 15 gün önce 79,93 metrelik dereceyle Amerika Birleşik Devletleri’li sporcu Wilkie’ye ait ‘Su Altında Tek Nefeste En Uzun Mesafe Yürüme Dünya Rekoru’nu kıran Milli sporcu Sertan Aydın’ı ziyaret etti. Turan’ın ilgi ve alakasından ötürü memnuniyet duyduğunu söyleyen Milli Sporcu Çanakkale’nin tanıtımına yararlı olacak, marka değerini artıracak projelerde her zaman beraber çalışabileceklerini belirtti. Milli Sporcunun antrenörü Müjdat Turan ise “Sertan çok olumlu bir sporcu. Destek verildiği takdirde birçok şampiyonluğu ülkemize getirebilecek yetenekte” dedi. Ayrıca, ziyaret nedeniyle mutlu olduklarını, talep edildiği takdirde Çanakkale’nin tanıtımı için beraber çalışabileceklerini belirtti.

Turan, büyük bir başarıya imza atan geçen dünya rekortmeni milli sporcuya teşekkür ederek tanıtım hususunda beraber hizmet edeceklerini belirtti. Turan, Aydın’la ortak bir fotoğraf sergisi açmaya karar verdiklerini de dedi. Sergide Turan’ın “Bir Mola” serisinden fotoğraflar ve Aydın’ın şampiyonluk fotoğrafları yer alacağı öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: