Asırlık kulüp satılıyor mu?

Selfie tutkunları müjde!

Mescid-i Aksa bütün insanlığın onurudur

Yollar kapanınca esnaf bakın ne yaptı!

Bu Tarz Benim’de Ayşegül Melisa Doğan elendi!

Genel 30 Kasım 2014
310

Bu Tarz Benim 29 Kasım eleme gecesinde yarışmanın agresif isimlerinden Ayşegül Melisa Doğan darbe üstüne darbe yedi. Jüri ilk kez oy birliğiyle Ayşegül Melisa Doğan’ı eledi. Ayşegül Melisa Doğan için ‘yapımcının akrabası’ olduğu öne sürülmüş ve toplilli olduğu iddiaları gündeme gelmişti. 

Ayşegül Melise Doğan ilk darbeyi Uğurkan Erez konuşmaya başlayınca aldı. Ünlü kareograf Ayşegül Doğan’ın yürürken sırtındaki pelerini çıkarıp atmasına çok kızdı ve 3 puan verdi. 

İkinci darbeyi vuran da Nur Yerlitaş oldu. ‘Altı şişhane’ diyen Yerlitaş da 3 puan vererek Ayşegül Doğan’ın ipini çekti. 

Ayşegül Doğan’a asıl şoku ise konuk jüri üyesi Banu Alkan yaşattı. En düşük puanı veren Banu Alkan, Ayşegül Doğan’ı dibe etti. Ayşegül Doğan diğer jüri üyelerinden de üst üste kötü puanlar alarak gecenin sonuncusu olarak elemeye kaldı. 

ELENECEĞİNE ANLAYINCA AĞLAMAYA BAŞLADI

Ayşegül Melisa Doğan bugüne kadar ilk kez elenmenin eşiğine gelmişti. Gizem Güler ile birlikte jürinin karşısına çıktığında da bunu belirtti. 

Asıl darbeyi de jürinin tam kadro verdiği kararı duyunca yaşadı. Ayşegül Doğan ‘ağlamaması’ ile meşhurdu ama eleneceğini anlayınca ağlamaya başladı. 

JÜRİNİN TAMAMI GİTSİN DEDİ

Bu Tarz Benim yarışmanın eleme gecelerinde genellikle jüriden ortak bir karar çıkmazdı. Ancak ilk kez Ayşegül Melisa Doğan konusunda jürinin tamamı ‘gitsin’ dedi. 

Konuk jüri üyesi Banu Alkan da ‘kıskançlıkla bakıyorsun” diyerek onun elenmesini istedi. 

Yapımcıdan torpilli olduğu öne sürülen ve çok sayıda fanı olduğu için bugüne kadar elenmediği söylenen Ayşegül Melisa Doğan, ilk kez elemeye kalmıştı ve bu ilkte de elendi. 

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir

%d blogcu bunu beğendi: