Trabzonspor’da kongre heyecanı

Vodafone’dan süper kampanya

IŞİD, futbolu da derinden etkiledi!

Tek rakibi Leopard (Video Haber)

Bu Tarz Benim’de Ayşegül Melisa Doğan elendi!

Gündem 30 Kasım 2014
291

Bu Tarz Benim 29 Kasım eleme gecesinde yarışmanın agresif isimlerinden Ayşegül Melisa Doğan darbe üstüne darbe yedi. Jüri ilk kez oy birliğiyle Ayşegül Melisa Doğan’ı eledi. Ayşegül Melisa Doğan için ‘yapımcının akrabası’ olduğu öne sürülmüş ve toplilli olduğu iddiaları gündeme gelmişti. 

Ayşegül Melise Doğan ilk darbeyi Uğurkan Erez konuşmaya başlayınca aldı. Ünlü kareograf Ayşegül Doğan’ın yürürken sırtındaki pelerini çıkarıp atmasına çok kızdı ve 3 puan verdi. 

İkinci darbeyi vuran da Nur Yerlitaş oldu. ‘Altı şişhane’ diyen Yerlitaş da 3 puan vererek Ayşegül Doğan’ın ipini çekti. 

Ayşegül Doğan’a asıl şoku ise konuk jüri üyesi Banu Alkan yaşattı. En düşük puanı veren Banu Alkan, Ayşegül Doğan’ı dibe etti. Ayşegül Doğan diğer jüri üyelerinden de üst üste kötü puanlar alarak gecenin sonuncusu olarak elemeye kaldı. 

ELENECEĞİNE ANLAYINCA AĞLAMAYA BAŞLADI

Ayşegül Melisa Doğan bugüne kadar ilk kez elenmenin eşiğine gelmişti. Gizem Güler ile birlikte jürinin karşısına çıktığında da bunu belirtti. 

Asıl darbeyi de jürinin tam kadro verdiği kararı duyunca yaşadı. Ayşegül Doğan ‘ağlamaması’ ile meşhurdu ama eleneceğini anlayınca ağlamaya başladı. 

JÜRİNİN TAMAMI GİTSİN DEDİ

Bu Tarz Benim yarışmanın eleme gecelerinde genellikle jüriden ortak bir karar çıkmazdı. Ancak ilk kez Ayşegül Melisa Doğan konusunda jürinin tamamı ‘gitsin’ dedi. 

Konuk jüri üyesi Banu Alkan da ‘kıskançlıkla bakıyorsun” diyerek onun elenmesini istedi. 

Yapımcıdan torpilli olduğu öne sürülen ve çok sayıda fanı olduğu için bugüne kadar elenmediği söylenen Ayşegül Melisa Doğan, ilk kez elemeye kalmıştı ve bu ilkte de elendi. 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Ulaşıma fırtına darbesi

Ulaşıma fırtına darbesi

9 Şubat 2015
336
Akhisar farkını ortaya koydu

Akhisar farkını ortaya koydu

4 Mayıs 2015
324
Böyle kılıf görülmedi!

Böyle kılıf görülmedi!

19 Şubat 2015
313

%d blogcu bunu beğendi: