Yeni yıla sağlıklı girebilmek için…

21 Nisan’da Sektörel Ekonomi Şurası düzenlenecek

Bu fuara 18 yaşından küçükler giremiyor!

Rus doktor hastaneye hasta oldu

Bu Tarz Benim stüdyosunda inanılmaz olay!

Magazin 4 Şubat 2015
309

Zeynep Öztürk 3 Şubat günü yani bugün yayınlanacak Bu Tarz Benim yarışmasında Nihal ‘in ‘benim butiğim olsaydı ordan giyinirdim, daha küçük butiklerden sponsorluk istemezdim” sözleriyle eşi görülmemiş bir kavgaya imza atıyor. Beklenmedik bir çıkış yapan Zeynep Öztürk , Nur Bozar taktiğine başvurup “Ben elenmek istiyorum. Bunun için elimden geleni yapacağım” dedi. 

VAROŞLARIN İÇİNDE DAHA FAZLA DURAMAM

Zeynep Öztürk öyle çıldırdı ki “Ben bu varoşların içinde daha fazla duramam” dedi. Diğer yarışmacılar bu söz üzerine şoka girdi ve “bize varoşlar dedi” diyerek tepki gösterdi. Zeynep Zeynep Öztürk şok sözlerin ardından “Hepsinin hesabını vereceksin! O maskeyi indir burama geldi ya…” diyerek stüdyoyu terketti. 

 

 

BU TARZ BENİM’DE ÖN PLANDAYDI

Güzelliği ve kendine has tarzıyla jüriyi etkilemeyi başaran Zeynep Öztürk Etiler ‘de özel bir butik işletiyor. Yarışmaya da butiği için katılan Zeynep Öztürk , Bu Tarz Benim de hep şık giyimi ile öne çıktı. 

ESTETİKLİ GÜZEL

1983 doğumlu olan Zeynep Öztürk estetikli olmasıyla bilindi. Bu Tarz Benim kızları içinde 31 yaşında olmasına rağmen güzelliği ile dikkat çeken Zeynep Öztürk ‘ün burnunda estetik bulunuyor.

 

 

BUTİK İŞLETİYOR

31 yaşındaki Zeynep Öztürk eskiden çok fazla kıyafet aldığını ve çok alışveriş yaptığı için annesiyle tartıştığını, butik açtıktan sonra rahatladığını söylüyor.İlerde iyi bir modacı olmak isteyen Zeynep Öztürk , yarışmadan kazandığı para ile yatırım yapmak niyetinde.Vücudunda beğenmediği bir yer olmadığını söyleyen Zeynep Öztürk kendine fazlasıyla güveniyor. Bunu da Bu Tarz Benim galasında Müslüm Gürses kılığına girerek gösterdi.

ORTALIĞI AYAĞA KALDIRDI

Bu Tarz Benim jürisinden bir çok kez yıldız almayı başaran Zeynep Öztürk , sakin görünümüne karşın son bölümde yaşattığı krizle salladı. Bu Tarz Benim ‘de Melisa Şahin ‘in başbelası olan Nihal ile tartışan Zeynep Öztürk ‘elenmek istiyorum’ diyerek ortalığı ayağa kaldırdı. Nur Bozar ‘ın taktiğine başvuran Zeynep Öztürk inanılmaz bir kavga çıkarıp stüdyoyu da terketti. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: