Chrome Windows XP’ye müjdeyi verdi!

IŞİD bu sefer pazara saldırdı

Altın Çınar Film Festivali yarın başlıyor

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları görkemli törenle tanıtıldı

Bilal ve Sümeyye Erdoğan Diyarbakır’da

Gündem 17 Nisan 2015
366

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukları Bilal Erdoğan ile Sümeyye Erdoğan, bugün Diyarbakır’da bazı temaslarda bulundu. Dicle Üniversitesi’ni ziyaret eden, cuma namazını Ulu Cami’de kılan Bilal Erdoğan, il genelindeki İmam Hatip Okulu müdürleriyle toplantı yaptığı öğrenildi.

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi olan  Bilal Erdoğan, vakfın bölgedeki faaliyetlerini yerinde görmek üzere bugün sabah saatlerinde kız kardeşi Sümeyye Erdoğan ile beraber Diyarbakır’a geldi ve bir dizi ziyarette bulunduğu belirtildi.

Vali Yardımcısı Mehmet Demir’in de eşlik ettiği Bilal Erdoğan, Ulu Cami’ye giderek, burada cuma namazı kıldı. Ardından Dicle Üniversitesi’ni ziyaret eden Bilal Erdoğan, daha akabinde Mittani Otel’e geçti. Bilal Erdoğan, burada Diyarbakır’daki İmam Hatip Liseleri müdürleriyle basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Toplantıya, Dicle Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ayşegül Jale Saraç ile Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar’ın da katıldığı bilgisine ulaşıldı.

Diyarbakır’da 21 DV 024 plakalı Mercedes marka otomobil ile ziyaretlerini gerçekleştiren Bilal Erdoğan’ın, yönetiminde olduğu TÜRGEV’in Diyarbakır il merkezindeki taşınmaz mülkleri ile ilgili de ytesirlilerden bilgi aldığı söylendi. Bilal Erdoğan ve kardeşi Sümeyye Erdoğan, ziyaret ve temaslarını tamamladıktan akabinde akşam saatlerinde Diyarbakır’dan ayrıldı. – Diyarbakır

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: