Ege’de büyük tatbikat

Erdoğan ve Obama birlikte cami açacak!

Alarmı dikkate almayınca soyuldu

Galatasaray’da transfer operasyonu

”Bi Dünya Eğlence” için gün sayılıyor

Gündem 21 Nisan 2015
271

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin “Bi Dünya Eğlence” sloganıyla hayata geçireceği 23 Nisan Çocuk Şenliği ve Eğlence Fuarı için geri sayım başladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 44 ülkeden bin 100 çocuğun katılımıyla gerçekleştirilecek olan 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğitim ve Eğlence Fuarı’nın kapılarını açmasına sayılı günler kaldı. 23 Nisan Perşembe günü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde startı verilecek “Spor ve Sağlıklı Yaşam” temalı şenlik, birbirinden renkli tesirliklerle kutlanacak.

ETKİNLİK BÖYLE BAŞLAYACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl Spor ve Sağlıklı Yaşam temasıyla yapılacak programı Büyük Sahne’de sporcu andının okunmasıyla başlayacak. Her branştan sporcu çocukların katılımıyla oluşan dev koro, 23 Nisan Perşembe Büyük Sahne’de sporcu andı okuyacak.

NANE LİMON EĞLENDİRECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğitim ve Eğlence Fuarı kapsamında ilk gün Büyük Sahne’de saat 13.00’te Kasel Minimal Müzik Konseri, akabinde Misafir Ülke Gösterileri yapılacak. Saat 14.00’te başlayacak açılış programın ve Sporcu Andı’ndan akabinde akşam saat 18.00’de Nane Limon gösterisi sahne alacak. Nane Limon çizgi filminin karakterleri, Büyük Sahne’de muhteşem bir gösteri ile çocuklarla buluşacak.

YABANCI ÜLKELERDEN MİSAFİR VAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğitim ve Eğlence Fuarı kapsamında 44 farklı ülkeden şehrimize gelen 1.100 çocuğun kendi kültürlerini folklorik bir kareografi ile anlatacağı muhteşem Gala Gösterisi ise 24 Nisan Cuma günü saat 15.00’te yine Büyük Sahne’de olacak. Aynı gün saat 18.00’de ise Peking Acrobats grubu, akrobasi gösterileriyle sahnede olacak.

KARİZMA ŞOV YAPACAK

Fuarın 3. gününde Büyük Sahne’de tesirlikler hız kesmeden devam edecek. 25 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te sahne alacak olan Karizma Şov ile seyirciler harika bir basketbol şov izleyecek. Kurulacak düzenekler ile sporcuların metrelerce yükseğe sıçrayarak yapacağı smaç şov beğeni toplayacak.

SÜPER DANS GÖSTERİSİ

Büyük Sahne faaliyetleri 25 Nisan Cumartesi saat 18.00’de Anadolu Ateşi Kıvılcım ile devam edecek. Anadolu Ateşi Kıvılcım şov, birbirinden yetenekli çocukların sahnede performansları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

SUPER CHİLDREN SİRKİ

26 Nisan Pazar günü saat 15.00’te Büyük Sahne’de Super Children Sirki tarafından gösteri düzenlenecek. Çocuklardan oluşan sirk, büyüleyici bir gösteriyle izleyicilerle buluşacak

SON GÖSTERİ AREF VE SİHİRLİ DÜNYASI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğitim ve Eğlence Fuarı’nın son günü 26 Nisan Pazar saat 18.00’de sahnelenecek Aref ve Sihirli Dünyası programı ile fuar perde kapatacak. Yetenek Sizsiniz programıyla tüm Türkiye’de ün kazanan Aref Ghafouri’nin sihirli geçen günyası büyük ilgi çekeceğe benziyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: