7 Kasım 2014 Cuma SBT-TNS Reyting Sonuçları açıklandı

ARCHOS 50d Helium piyasaya darbe vuracak

Mesut için şok iddia

Bu telefon peynir ekmek gibi satılıyor

Beyşehir’e müjdeli haber

Gündem 28 Nisan 2015
329

Konya’nın Beyşehir beldesine yapılacak olan asfalt plenti tesisi ile şehircilik anlayışında bir adım daha ileriye gidileceği açıklandı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir’de geçen günlerde mahalle temsilcileriyle düzenlenen toplantıda bir araya gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in, Beyşehir’e asfalt plenti tesisi yapılacağının müjdesini verdiğini, belde olarak bu müjdenin sevincini yaşadıklarını dedi.

Başkan Akyürek’in Beyşehir-Isparta çevre yolu üstüne yapılacağını belirttiği tesisin Beyşehir bölgesini daha da ileriye taşıyacağını dile getiren Özaltun, “Şehircilik ve belediyecilik açısından çok önemli bir gelişme, Beyşehir bölgesindeki asfalt uğraşlarına ciddi bir kaynak teşkil edecek ve maliyetleri de düşüreceği için daha çok alanın asfaltlanmasına aracı olacak tesis sayesinde

en kısa müddette asfaltlanacak bütün yolların asfaltlarını bitirmeyi hedefliyoruz. Amacımız Beyşehir’i her yönüyle daha ileriye taşımak. Beyşehir ve Beyşehirli hemşehrilerimiz hizmetlerin en iyisini hak ediyor. Bu düşüncelerle uğraşlarımızı yürütüyoruz. Şehircilik alanında da Beyşehir’i hak ettiği yere getirmek için uğraşıyoruz. Merkez ve merkez dışı mahalleleri ile geniş bir alana sahip olan beldemize yapılacak olan asfalt plenti tesisi yollarımızın asfaltlanması için büyük bir basitlık sağlayacak ve şehircilik alanında ileriye taşıyacaktır. Beyşehir’e yaptığı hizmetlerden ötürü Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek’e şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: