‘Camım pahalıdır kar topu oynamayın’

Htc Desire 826!

Kabe’nin özellikleri

Yılın çifti olmaya aday oldular

Beşiktaş’a operasyon

Spor 28 Kasım 2016
807

Şampiyonlar Ligi ve Süper Ligde bileği bükülmeyen Beşiktaş’ın sosyal medyadaki güçlü varlığına darbe vuruldu. Sesleri kesilmek istenen Beşiktaş taraftarlarına ait 5 sosyal medya hesabı kapatılırken, taraftarlar buna büyük tepki gösterdi.  

Devler Ligi ile Süper Ligde bileği bükülmeyen Beşiktaş’a dört koldan saldırı başlatıldı. Sahada diş geçiremeyen rakipler, Beşiktaş’ı aşağı çekmek için çeşitli provokasyonlara ve operasyonlara başladı. Algı operasyonlarında sınır tanımayanlar her geçen gün daha da güçlenerek yoluna devam eden Kara Kartalı yıkmak için saha dışında illegal yollar arıyor. Kimsenin aklına gelmeyecek her türlü oyun için tezgahlar hazır.

Son olarak Beşiktaş taraftarlarına ait 5 sosyal medya hesabı kapatıldı. @BesiktasOrdusu @ForzaSenBenYok @YuruGunese @iyikibesiktasvar @bjkigdir hesaplarının nedensiz şekilde kapatılması şaşkınlık meydana getirdi. Beşiktaşlı taraftarlar bu duruma tepki gösterdi. Bu senede saha içinde emekle kazanılanları saha dışında çaldırmak istemeyen Beşiktaşlılar #BeşiktaşaSansürVar hashtagi ile tepkilerini ortaya koyarak Türkiye gündemine girdi. Taraftarlar, diğer takımlara ve taraftarlara uygulanmayan şaşırtıcı uygulamaların Kara Kartallara uygulanmasına kızarak bu sansürün bir an önce ortadan kaldırılmasını istedi.

Kirli Senaryolarınıza Doğaçlama Gireceğiz

Öte yandan ünlü taraftar grubu Çarşı’da bir mesaj yayınladı. Algı oyunlarına sert tepki gösterilen açıklamada, Fenerbahçe derbisi öncesi gazete, televizyon, radyo ve sosyal medyada Beşiktaş takımı ve futbolcularının hedef alınarak algı oyunları yapıldığı, bunu yapan renkli ellerin bu camiadan uzak tutulması konusunda uyarıda bulunuldu. Şampiyon Kartal yazısını bu yıl daha kalın şekilde yazacaklarını belirten Çarşı, aksi halde, Şerefli camianın mensupları olarak, haftaya oynanacak karşılaşmada, aklınızdan geçirdiğiniz, uygulamaya çalışacağınız kirli senaryolarınıza doğaçlama gireceğimizi unutmamanız dileğimizle… mesajını kamuoyu ile paylaştı.

Kaynak: Nadir Haber
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: