Soma Davası devam ediyor

Dünyaca ünlü Türk firması iflas etti!

Müjde! Her şeye indirim gelecek

Erdoğan: ‘Yüzleşmeye varız, biz rahatız’

Beren Saat’den Değer Deniz açıklaması

Magazin 6 Mayıs 2015
240

Ünlü oyuncu Beren saat cinayete kurban giden Değer Deniz ile ilgili sosyal medya hesabından mesaj paylaştı… Dün akşam saatlerinde İstanbul Beyoğlu’nda müzisyen Değer Deniz, evinde çantasının kayışıyla boğularak öldürülmüş şekilde bulunduğu bilinyor. Genç kadının ölümünün akabinde Beren Saat, Instagram hesabından Değer Deniz’in ölümüne ilişkin bir bir yazı paylaştı.

“HAYVANIN BİRİ GELİR…

Saat, paylaşımında “Bir kızın olur sevinçten uçar, gözün gibi bakar, kıyamazsın. Adını Değer koyar âlem senin gibi kıymetini bilsin istersin. Tutkusuna koşsun; O müziğine müziği O’na emanet olsun, sanatla ölümsüz olsun istersin. Sonra hayvanın biri gelir gencecik Değer Deniz’i boğar! Allah kahretsin.” notunu düştü.

EŞİDE PAYLAŞIM YAPTI

Beren Saat’in paylaşımından akabinde bir paylaşım da eşi, ünlü şarkıcı Kenan Doğulu’dan geldi. Doğulu paylaşımında, “Gencecik pırıl pırıl bir müzisyen Değer Deniz bir cinayete kurban gitti. Üzüntümüz tarifsiz. Ailesi ve tüm dostlarına sabır ve kuvvet diliyorum. Suçlu veya suçluların en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesi en büyük dileğimiz. Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin.” sözlerine yer verdi.

ÇİLİNGİRLE AÇTILAR

Olay geçen gün akşam saatlerin İstanbul Beyoğlu’nda oldu. Değer Deniz’e telefonla ulaşamayan yakınları dairenin kapısını çilingirle açtırdı. Eve giren yakınları Değer Deniz’in cansız bedeniyle karşılaştı. Yapılan incelemede Değer Deniz’in çanta kayışıyla boğulduğu ellerinin ise şarj kablosuyla bağlandığı öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: