Değer Deniz’in katili yakalandı

Tesadüfen tek böbrekli olduğu öğrenildi!

Trabzonspor saatler kala bombayı patlattı!

Samsunspor’da transfer harekatı

Bekir Bozdağ’dan Kenan Evren açıklaması

Gündem 10 Mayıs 2015
302

Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren’in vefatına ilişkin, “Kenan Paşa, Allah’ın huzuruna gitmiştir. Artık söyleyecek bir şey yoktur” diye konuştu. 

HESABINI VERECEKTİR

Bakan Bozdağ, Kazan’da yaşayan Yozgatlılarla buluştuğu pikniğin akabinde gazetecilerin sorusu üstüne, Kenan Evren’in vefatına ilişkin “Öncelikle Allah rahmet eylesin. Kenan Evren her insan gibi artık yaptıklarının hesabını, kendisi verecektir” diye konuştuğu görüldü. 

ÖLENİN ARKASINDAN OLUMSUZ KONUŞAN BİRİ DEĞİLİM

Ölenin arkasından olumsuz konuşan birisi olmadığını söyleyen Bozdağ, “O yüzden olumsuz konuşmak da istemiyorum. Ama âlemin de buradan ders alması lazım. Kim ne yaparsa yapsın, sonuç Kenan Evren’in başına gelen gibi olacaktır. Yaptıklarıyla beraber bu geçen dünyadan göçecektir. Yaptığı iyi işlerin ve kötü işlerin karşılığını bulacaktır. O açıdan Kenan Paşa, Allah’ın huzuruna gitmiştir. Artık söyleyecek bir şey yoktur. O kendisini orada nasıl ifade eder bilemiyoruz” şeklinde konuya açıklık getirdi.

KATILIM YOĞUNDU

AK Parti Ankara Milletvekili adayı Nuri Elibol tarafından düzenlenen pikniğe Bozdağ’ın yanı sıra, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Yozgat’ın Çekerek Belediye Başkanı Bedrettin Bozkurt ve beldede yaşayan birçok Yozgatlının katıldığı görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
EXPO 2016’da şok olay

EXPO 2016’da şok olay

30 Haziran 2015
389
Hülya Avşar’a yalaka dedi!

Hülya Avşar’a yalaka dedi!

15 Aralık 2014
343

%d blogcu bunu beğendi: