İsmet Özkul’un seçim incelemesi

Serie A’da haftanın görünümü

Üniversiteler oynayarak yarıştı

Gaziantepspor’da yaprak dökümü başladı

Başarılı öğrencilere hediye sürprizi

Eğitim 29 Nisan 2015
308

Kars’ın Arpaçay beldesi’nde Fen Lisesi’ni kazanan 5 talebeye sözü verilen dizüstü PClar armağan edildi.

Arpaçay Kaymakamlığı makamında talebeleri kabul eden Kaymakam Faruk Erdem, 2012 senesinde Fen Lisesi’ni kazanan 3 Kasım YBO mezun talebesi Bahar Eda Ateş, Arpaçay YBO mezun talebeleri Serap Tazegül, Elif Akbaba, Tomarlı Şehit Ayhan Kızılkaya Ortaokulu mezun talebesi Sevgi Aydın ve Değirmenköprü İsmet Kaya Ortaokulu mezun talebesi Gül Sümeyye YIlmaz’a PCları belde Milli Eğitim Müdürü Metin Avcı ile beraber verdi.

Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem, daha önce İlçe genelinde gösterdikleri başarılardan ötürü kendilerine PC sözü verilen talebelere gecikmeli de olsa ödüllerinin verildiklerini dedi.

Erdem, “Bu konuda benden önce görev yapan Kaymakamımız Can Aksoy görev süresi yetmediği için PCları teslim edememişti. Neticede verilen sözü devlet adına yerine getirmiş olduk. Çünkü verdiğimiz sözleri veya yaptığımız işleri şahsen yapmıyoruz makamımız adına hareket ediyoruz” dedi.

Faruk Erdem, “Bugün söz verildiği şekliyle olumlu talebelere PClarını teslim ettik. Bu yılki TEOG’da olumlu olanları da Ege gezisi ile ödüllendireceğiz. Başarı her zaman karşılığını bulacaktır. Fen lisesini kazanan talebeleri tekrar tebrik ediyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Bu tesbihler servet değerinde

Bu tesbihler servet değerinde

5 Nisan 2015
1.064
Kablosuz sarj edilen araba!

Kablosuz sarj edilen araba!

27 Ocak 2015
353
Neymar Türkiye’de!

Neymar Türkiye’de!

9 Ocak 2015
332

%d blogcu bunu beğendi: