İstanbul Valisi Vasip Şahin’in Twitter hesabı hacklendi!

Recep Tayyip Erdoğan Ankara’ya çıkarma yaptı

Halk bağımsızlığa “evet” dedi

Sahte uygulama akıllı telefonları tehdit ediyor

Bahçeli:”Vicdanları iğfal ettiler “

Gündem 7 Ocak 2015
317

DOLMABAHÇE’DE SUİKAST GİRİŞİMİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ağzında paralel kelimesi her seferinde kurşun gibi çıkmıştır. Paralel varsa bunun sorumlusu Erdoğan’dır. Ne ilginçtir ki, dün Ergenekon diyorlardı, bugünlerde paralel demişlerdir. Dün askere saldırıyorlardı, bugün polisi hedef seçmişlerdir. AKP’nin her tarafı kumpas, her yanı tuzak, her tavrı tertip, her adımı karanlık bir senaryonun parçasıdır. Geçen hafta, AKP’den ihale alan bir terör örgütü militanının, Dolmabahçe Çalışma Ofisi’ne yönelik çakma suikast girişimi hakikaten de aklımızla alay etmek anlamına gelmiştir. AKP, hukuka çengel, huzura engeldir.

Erdoğan, 19 Ocak’ta Bakanlar Kurulu’na başkanlık yapacağını deklare etmiştir. Anlaşılan Davutoğlu’na da bu konuyu dikte etmiştir. Zalime başkaldırmaktan bahseden boyunduruk altındaki Başbakan, zulüm altında inim inim inlemekten rahatsız değil midir? Başbakan, Erdoğan’ın vasiliği altında zincirlidir. Eski devirlerdeki kürek mahkumları bile Davutoğlu’na göre hür, daha omurgalıdır. Davutoğlu iradesini çaldırmıştır.

“YÜCE DİVAN!A GÖNDERİLMEDİLER”

Dün, Türk siyaset tarihinin en utanç verici kararlarından birisi alınmış, dört eski bakan toplantı süresi 3.5 saat süren Meclis Soruşturma Komisyonu tarafından Yüce Divan’a gönderilmemiştir. Dokuz üye hukuk cinayeti işlemiştir. Davutoğlu, korku filmlerindeki aktörler gibi kol kesmek, kol koparmakla uğraşırken, haklarında yığınla iddia bulunan bakanlar korunmuş ve milli vicdan iğfal edilmiştir. İpleri Beştepe hanedanlığının elinde olan bu kifayetsiz muhterisler ve ihanet kalıntıları, Anayasa Mahkemesi’nin aklanma yeri olmadığını açıklamıştır. Bu rezillik unutulmayacaktır. AKP’li milletvekillerinin ikna odalarına alınmalarının yanında, tepeden tırnağa gayri meşru ilişkilerin hakim olduğu bir hükümet, Türkiye’yi artık yönetemez, yönetmemelidir.

YARGILANACAKSINIZ

 Yüce Divan’a gitmemek için yüce vicdan istismarı yapan eski bakanlar, biliniz ki, eninde sonunda tıpış tıpış adaletin huzuruna çıkacaksınız, biriken bedeli sonuna kadar ödeyeceksiniz.

ABDULLAH GÜL HAREKET ETMELİDİR

Bahçeli, grup toplantısının ardından bir gazetecinin, “Sağlık Bakanı’nın, ‘Yüce Divan’a güvenmiyoruz’ yönünde bir açıklaması oldu. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz” sorusuna, “Sağlık Bakanı, AKP’nin geçmişini inkar eden, onların seçtiği Cumhurbaşkanı ile ülkeyi 5 yıl yöneten başta Sayın Abdullah Gül olmak üzere herkese hakaret etmektedir. Bugün Anayasa Mahkemesi’nin çoğunluğu Sayın Gül’ün atadıklarıdır. Dolayısıyla sağlık Bakanı’nın sağlık sorunu vardır. Bu sorunu Anayasa Mahkemesi’nde değil Sağlık Bakanlığı’na bağlı güzide hastanelerden bir tanesinde aramalıdır” yanıtını verdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: