Köprüdeki çalışmalar trafiği kilitledi !

Biri Taş Köprüyü izliyor

Akaryakıt fiyatları düşüyor!

Vatan Partisi’nde şok! Namık Ereli HDP’ye katıldı

Bağlamacılardan ‘Demba Ba’ klibi

Spor 21 Nisan 2015
266

Zonguldak’ın Ereğli beldesinde 112 amatör bağlamacı bir araya gelerek Beşiktaş’ın 112. kuruluş yıl dönümü için sosyal medyada yoğun ilgi gören ‘Demba Ba’ şarkısına klip çektiği görüldü.

Ereğli beldesinde geçen yıl Michael Jackson’un ölüm yıl dönümünde ‘They don’t care about us’ adlı şarkısına klip çeken Sazdan Adam Gurubu bu yıl Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümü için 100 bağlama, kemençe ve darbuka ile çektiği klibin akabinde şimdi de Beşiktaş taraftarlarının sevgilisi haline gelen Demba Ba için klip çekti. Kdz. Ereğli beldesindeki Cehennemağzı Mağarası’nda bir araya gelen 112 amatör bağlamacı Beşiktaş Kulübü’nün kuruluşunun 112. yılı için ‘Demba Ba’ şarkısına klip çekti. Küçük çocuklar, ev hanımları ve değişik meslek gruplarından amatör bağlamacılar sosyal medyada büyük beğeni toplayan ‘Demba Ba’ şarkısını hem dedi hem de enstrümanları ile çaldı.

Zonguldak Ereğli beldesinde yüzlerce kişiye bağlama kursu veren ve kurduğu ‘Sazdan Adam’ grubu adıyla çektiği klipleri büyük beğeni toplayan Mehmet Ali Ürkmez, kendisinin de Beşiktaş taraftarı olması nedeniyle ‘Demba Ba’ şarkısına klip hazırladıklarını dedi. Ürkmez gazetecilerin dediğine göre “Ben de bir Beşiktaşlıyım. Daha önce de değişik klipler hazırlamıştık. Arkadaşlarım bugün beni kırmadılar ve geldiler. Beşiktaş’ımızın 112. senesinde 112 bağlama ile taraftarlarımıza destek olalım istedik. Onlar da bize destek oldular” şeklinde konuştu.

Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik ise hazırlanan klibi çok beğendiğini ve bu klibin Demba Ba’ya doping olmasını diledi. Adik konuşmasında şunları dedi: “Proje bize geldiğinde çok sevindik. Kendisi saz ekibi ile beraber Ereğli’ye mal olmuş insanlar. Yaptıkları işlerle Ereğli’yi her platformda en iyi şekilde temsil ediyorlar. Bu projemiz ilk. Bundan akabinde da farklı projelerimiz var. İnşallah bunu alnımızın akıyla tamamlayıp, Beşiktaş’ımızın 112. seneninı 112 bağlama ile kutlayıp, Demba Ba’nın da düşen performansını arttırmak için bir türlü yardımcı olabilirsek, motive etmiş ve sezonu da şampiyon olarak kapatabilirsek bizim için çok güzel bir anı olarak kalacak.” şeklinde ifade etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: