Yığılca alev alev yandı! Bir ölü

Topuklu ayakkabı giyenler dikkat!

Galatasaray Trabzonspor’a üstün

“Anne kolundaki bileziği satıyor…”

Ayakta zor duran baba çocuğunu arıyor!

Gündem 16 Haziran 2015
302

Bitlis Ahlat’ta yaşadığı öğrenilen Rafet Subaşı, 17 yaşında olan kayıp çocuğunu arıyor… Bitlis’in Ahlat beldesinde yaşadığı bilinen Rafet Subaşı isimli yurttaş, 17 yaşındaki çocuğunun Van’a geldikten akabinde kendisinden bir daha haber alamadığını ifade etti.

Ahlat beldesinde yaşayan Rafet Subaşı, 15 gündür çocuğundan haber alamadığını belirterek bu yüzden Van’a geldiğini, sokak sokak çocuğunu aradığını açıkladı. Subaşı, çocuğunun yaklaşık 15 gün önce Van’a geldiğini ve ondan akabinde da kendisinden haber alamadığını söyledi ve şu şekilde açıklama yaptı: “Birileri mi kaçırdı, yoksa kaçtı mı bilmiyoruz? Çocuğum ne yapıyor ne ediyor haberimiz yok. Annesi hasta bir haftadır yemek yemiyor. Bende geçirdiğim kaza neticesinde sakat kaldım, çok perişanız. Yesirliler bize, ‘gidin bulursak haber ederiz’ diyor. Çocuğum kayıp, eşim hasta, ben sakat bu haldeyken nasıl giderim eve. Evimizin tek çocuğu, o olmasa nasıl yaşarız. Çocuğum bu yıl okul tekrarı yaptı. Bundan ötürü mı kaçtı? Onu da bilmiyoruz. Burada yesirlilere sesleniyorum ne olur, Allah rızası için çocuğumu bulun. Gözlerimizde yaş kalmadı artık” diye konuştuğu görüldü.

Van otogarında mobese görüntülerine ulaşıldığını anlatan baba Subaşı, oğlu Altınay Subaşı’nın bulunması için polisler tarafından her yerde arama çalışması yapıldığını belirtti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: