Beyoğlu Seçim Koordinasyon Merkezi yarın açılıyor

Altın Top ödülü Cristiano Ronaldo’nun

Öğretmenler bakın ne için yürüdüler

Bu selfie dünyayı karıştırdı!

Aşkına karşılık bulamayınca intihara kalkıştı

Gündem 11 Mayıs 2015
341

Sivas’ta otoparkta çalışan 25 yaşındaki F.E., 6 katlı apartmanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunarak korkuttu. Dertli gencin, aşkına karşılık bulamayınca bunalıma girdiği bilgisine ulaşıldı. Cami Kebir Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üstünde bulunan otoparkta çalışan F.E., 6 katlı apartman çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

HAVA YASTIĞI AÇILDI

F.E.’yi çatı katında görenler pozisyonu hemen polis personellerine ve itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen polisler, çevre güvenliğini alırken, Sivas Belediyesi’ne bağlı itfaiye personelleri binanın altına hava yastığı açtığı görüldü. F.E. kendisiyle görüşen polislere sevdiği bir kız olduğunu ve aşkına karşılık alamadığını belirterek, onun vukaat yerine getirilmesini istediğini dedi. Yaklaşık 1.5 saat çatı kenarında polislerle pazarlık eden F.E.’nin bu isteği yerine getirelemedi.

KIZ OLAY YERİNE GELMEDİ

İsmi açıklanmayan genç kız, kendisine ulaşan ekiplere vukaat yerine gelmeyeceğini bildirdi. İntihar girişimini duyarak vukaat yerine gelen F.E.’nin yakınları genci ikna etmek için uğraş gösterdi. Bu yanda çevrede toplanan meraklıların cep telefonları ile intihara kalkışan genci görüntülemeye uğraşları dikkat çekti. Asayiş personelleri ve sağlıkçılar tarafından çatıdan indirilen F.E. vukaat yerinde bekleyen ambulans ile kontrol için Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. Asayiş personelleri vukaatla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: