Tokatspor transfer için Giresun’da

Fenerbahçe’de başkanlığa ilk aday Murat Çelikel oldu

Ak Parti milletvekili aday listesi açıklandı mı?

‘Kara Para Aşk’ta yeni transfer: Işıl Yücesoy

Arap dünyası Bursa’da buluştu

Gündem 19 Nisan 2015
262

Bursa Teleferik AŞ, Helen Holidays ve Türk Hava Yolları işbirliğiyle 11 Arap ülkesinden gelen 300 acente ve tur operatörünü ağırladığı görüldü. 

Bursa Teleferik AŞ’den yapılan izahya göre, Ürgeçen gün, Lübnan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Oman, Cezayir, Tunus ve Fas’tan gelen acente ve operatör görevlileri teleferik girişinde mehter takımıyla karşılandı.

Şirketin Genel Müdürü Burhan Özgümüş, dediğine göre, son yıllarda özellikle Arap geçen günyasının Bursa’ya ve Uludağ’a olan ilgisinin giderek arttığını dedi.

Bursa’ya gelen Arap turist rakamının da her yıl giderek arttığını dile getiren Özgümüş, “Arap turistlerin en çok tercih ettikleri yerlerin başında ise Uludağ geliyor” diye konuştu.

Özgümüş, Arap turistlerin Uludağ’a çıkmak için özellikle teleferiği seçtiğini ifade ederek, “Bu nedenle Arap yarımadasındaki ülkelerin acente ve operatörlerini Uludağ ve teleferikte ağırlamayı düşünüyoruz” izahında bulundu.

Misafirlere Uludağ turu yaptırdıklarını da aktaran Özgümüş, ytesirlilerin Bursa’dan ve Uludağ’dan memnun ayrıldıklarını ifade etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: