Tarihi eserleri satarken yakalandı

Başçavuş HDP’li vekile gereken cevabı işte böyle veriyor

IŞİD’in yeni lideri

Tahliye kararı veren 2 hakim gözaltına alındı!

Apple Watch’un yeni reklam videosu yayınlandı!

Teknoloji 26 Nisan 2015
301

Apple akıllı saati için yoğun reklam stratejisi izledi ve halen izliyor. Cihaz piyasaya sürülmeden önce ünlü moda dergilerinde boy gösterdi, lüks alışveriş merkezlerinde tespit edildi. Son 1 ayda harcanan reklam tutarı ise iPhone6 ve 6 Plus için 5 ayda harcanan tutardan biraz daha az.

Apple Watch’un yükseliş, yukarı ve biz olarak adlandırılan üç reklam videosu kullanıcılarla paylaşıldı. Videolar adlarından belli olacağı üzere saatin iyi bir yardımcı olması, kapsamlı fitness cihazı olması ve samimi iletişim kurulmasına yönelik olan üç farklı yönünü öne çıkartıyor.

Mesela yükseliş videosunda haritalar uygulamasının kullanılması, havaalanında bilet alınması, gelen mesajları görmek gibi genel kullanımdaki yardımcılık öğesi vurgulanmış.

 

Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

İkinci reklam videosunda fitness ve spor daha çok göz önüne sunuluyor. Bir kadının çalışırken “Ayağa kalk” uyarısı ile masasından kalkması, fitness hedeflerine ne kadar ulaşıldığı gibi anlar videoda yer alıyor.

 

Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

Son video ise emoji, kalp atışı ve mesaj göndermelerini içeriyor. Sevgililerin, eşlerin veya arkadaşların arasındaki iletişim üstüne eğiliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: