Kadın başından vurularak öldürüldü

Beşiktaş Atınç Nukan’ı unutmadı

Giresun Aksu Festivali’e büyük ilgi

Adnan Oktar’dan ilginç Demba Ba yorumu!

Apple sürprize hazırlanıyor!

Teknoloji 19 Ocak 2015
307

 Apple’ın yaptığı patent başvurularını değerlendiren Kuo, kaleme sahip yeni iPad Pro’nun 2015’in ikinci çeyreğinde sunulacağını savundu.
Apple Insider’da yer alan habere göre, tablet kalemi yeni iPad’in içinde değil ancak aksesuar olarak sunulabilir. Böylece iPad fiyatının yukarı çekilmemesi hedefleniyor. Tablet kalemin, ‘3D yazmayı’ mümkün kılabilmek için sensörler taşıyacağı Lightning adaptörü ile şarj olacağı öne sürüldü. Kuo, ‘stylus’un kablosuz modelinin de olabileceğini belirtirken tablet kalemin mevcut ve önceki iPad modelleriyle uyumlu olup olmayacağı bilinmiyor.

GEÇMİŞTE TAHMİNLERİ TUTMUŞTU

Kuo, Apple’ın tablet kalemiyle gelirleri artırmak değil, spesifik tüketici gruplarına erişmeyi hedeflediğini ve 2015’te kalemin nakliyat miktarının 2 veya 2,5 milyona erişebileceğini belirtti.
Kuo, geçmişte Apple ürünleri hakkında yaptığı doğru tahminlerle biliniyor. iPad Air 2’nin güneş ışını yansıtmayan ekranla geleceğini, altın renk opsiyonu sunacağını, A8 işlemcisi taşıyacağını ve Touch ID teknolojisi bulunduracağını önceden duyuran Kuo, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus özelliklerini satışa sunulmalarından beş ay önce duyurmuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: