Yasemince ekranlara geri dönüyor

Önder Özen: ‘Savunmada sıkıntı var’

Kamyon 50 metrelik uçuruma yuvarlandı! 1 kişi öldü

Şöför çöp kamyonu presine sıkışarak can verdi

Apple iOS 8.3’ün beta sürümünü yayınladı

Teknoloji 23 Mart 2015
322

Apple’ın yayınladığı iOS’un yeni sürümü iOS 8.3’e dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Aralarında Türkçe’nin de olacağı yeni dil seçeneklerinin Apple’ın akıllı asistanı Siri ile entegre edildiği açıklanan yeni sürüm, uygulama indirme alışkanlıklarını da değiştirecek gibi görünüyor.

ŞİFRE SORULMAYACAK

9to5mac sitesinin yaptığı habere göre Apple, uygulama marketi App Store’daki ücretsiz uygulamalarını ve iTunes içeriklerini indiren kullanıcılarından bundan sonra şifre sormayacağı öğrenildi. Şimdiye kadar Touch ID veya şifre yoluyla her indirmeden önce kullanıcılardan onay isteyen App Store, kullanıcıların yapacağı ayarlamaların ardında pasif hale getirebilecek.

İPHONE 4S VE ÜZERİ MODELLERDE KULLANILMASI BEKLENİYOR

Apple’ın iPhone ve iPad modelleri için geliştirdiği iOS işletim sisteminin yeni sürümü olan iOS 8.3, iPhone 4s ve üzeri modellerde kullanılması bekleniyor. iPad 2 ve üzeri modellerin kullanıcıları da yeni sürümü akıllı cihazlarına ekleyebilecek. 3. beta sürümü yayınlanan iOS 8.3’ün ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacağı ise şu an için merak konusu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: