Telefon görüşmelerinden cinayeti çözdüler!

Ergenekon sanığı öldürüldü

Papa Francesco’dan Türkiye’ye yönelik flaş açıklama!

Tarihi eserleri satarken yakalandı

AK Parti Muş milletvekillerini tanıttı

Gündem 17 Nisan 2015
276

Muş’ta, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 25’inci devir milletvekili adayları için tanıtım toplantısı yapıldı.

Muş Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına katılan milletvekili adayları ilk olarak katılımcıları selamladığı görüldü. Daha sonra yapılan selamlamanın akabinde konuşan AK Parti İl Başkanı Namık Ergün, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde özverili bir şekilde hazırlanacaklarını söyledi.

Akabinde konuşma yapan Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti’nin hizmetlerinden söz ederek, 2023 hedefine hep beraber adım adım ilerleme çağrısı yaptı. Asya, “Milletvekili adaylarımızın tanıtımının bizim için önemli bir yeri olan Kutlu Doğum Haftası’na denk geldiği için mutluyuz. Bu anlamda âlemin Kutlu Doğum Haftası’nı da tebrik ediyorum. 7 Haziran’da yapılacak olan seçimde olumlu bir sonuç almak adına Peygamber Efendimizin Veda Hutbesi’nde dediği gibi her türlü ırkçılığı ayaklar altına alarak AK Parti’ye yakışır bir şekilde mücadelemizi vereceğiz. AK Parti Muş milletvekili adaylarımızla beraber çalmadık kapı bırakmayarak uğraşlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Muş 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek ise, katılımcılara ve AK Parti teşkilatına teşekkür etti. Şimşek, “7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerinin şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah bu seçim bu ülkede artık kardeş kanının akmamasına aracı olur. Artık anaların ağlamamasını umut ediyoruz” dedi.

Şimşek, konuşmasında Kürt sorununa yönelik AK Parti hükümetinin yaptığı çalışmalara değinerek, çözüm sürecinin de olumlu olarak sonuçlanacağını kaydetti.

Milletvekili adayları Abdusselam Er ile Halis Saltık da birer konuşma yaptılar.

Aday tanıtım programı toplu fotoğraf çekimi ile akabinde erdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: