Kurtuluş’ta bomba paniği!

Beşiktaş 9 kişiyle kazandı

Yılın çifti olmaya aday oldular

Arda Turan: Recep Tayyip Erdoğan arkadaşım gibi!

9 yaşındaki Enes kardeşine hayat verecek

Sağlık 14 Şubat 2015
325

Nisa Nur’a Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde kök hücre nakline karar verilirken, gerekli nakil 9 yaşındaki ağabeyi Enes’ten yapılacak. Haziran ayına kadar naklin yapılması planlanırken, işsiz olan Ahmet Denizoğlu tedavi süreci için gerekli parasının olmaması üzerine yardım toplanması için Düzce Valiliği’ne başvurdu.

VALİLİK İZİN VERDİ

Valilik ameliyat için gerekli paranın 100 bin lira olduğuna karar vererek, yardım hesapları açılmasına izin verdi. Kızının tedavisi için yardım isteyen Ahmet Denizoğlu, şöyle dedi: “Kızımızın doğuştan Akdeniz anemisi yani talasemi hastalığı varmış. Biz 3.5 yaşında fark ettik. Düzce Üniversitesi Hastanesi’ne gittik hemen kan taktılar. Daha sonra bizi Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk ettiler. 7 ay takip edildik ve Ankara Dışkapı Hastanesi’ne sevk edildik.

İYİLEŞMEK İSTİYORUM

Bir genle karşılaşıldı. Bunu öğrendikten sonra Akdeniz Üniversitesi’ne yönlendirildik. En geç Haziran ayına kadar ilik nakli olacak, sıraya girdik. Şu anda işim yok, maddi gücüm yok. Oralarda 1.5 yıllık tedavi süreci var, bununla ilgili yardım yapılmasını rica ediyorum.”  Hastalığının farkında olan Nisa Nur, “Talasemi hastasıyım. İyileşmek istiyorum” diye konuşurken, ağabeyi Enes ise kardeşinin iyileşmesi için ilik vereceğini söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: