Kendisi boşandı kardeşi kayboldu!

Ronaldo’dan Arda Turan açıklaması!

Anadolu Efes hedefe kilitlendi

74 bin memur alınacak!

57. Alay Sancağı Prof. Peyami Battal’a sunuldu

Gündem 8 Mayıs 2015
295

Geçtiğimiz yıl Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde (NEÜ) bulunan ve Çanakkale Kara Savaşları’nın 100. yıldönümü anma törenlerinde, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) talebelerine teslim edilen 57. Alay Sancağı Rektör Profesör Doktor Peyami Battal’a takdim edildi.

VAN’A GETİRİLDİ

Çanakkale Kara Savaşları’nın 100. yıldönümü anma törenlerinde YYÜ Öğrenci Konseyi’ne teslim edilen 57. Alay Sancağı Öğrenci Konseyi Başkanı Emre Karaduman tarafından Van’a getirildiği öğrenildi. YYÜ Senatosu’nda düzenlenen törenle Rektör Profesör Doktor Peyami Battal’a sunuldu. Lakin sancak 1 yıl süreyle üniversitede kalacak.

ÇOK MUTLUYUZ

Törende konuşan YYÜ Rektörü Profesör Doktor Battal, yapılan olumlu çalışmalar nedeniyle 57. Alay Sancağı’nın YYÜ talebelerine teslim edildiğini ifade ederek, “Sancağın üniversitemizde olmasından ötürü çok mutluyuz. Çünkü Çanakkale birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin sembolüdür. Öğrencilerimizi yapmış oldukları olumlu çalışmaları nedeniyle tebrik ediyorum” diye konuştu.

BİR YIL ÜNİVERSİTEDE KALACAK

Sancağı Rektör Profesör Doktor Battal’a sunan YYÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Emre Karaduman ise yaptıkları çalışmalardan dolayı sancağın bu yıl kendilerine verildiğini kaydederek, “Bu lakin bir yıl boyunca üniversitemizde kalacak. Lakin fakülte ve yüksek okullarda sergilenerek talebelere tanıtılacak. Sancağın üniversitemizde olmasından çok mutluyuz” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: